همشهری آنلاین: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: سپاه خار چشم اسراییل است و آنان که به سپاه حمله می‌کنند آیا به عواقبش نیز اندیشیده‌اند؟

به گزارش ایسنا، سردار غلامحسین غیب پرور در مراسم تودیع و معارفه مسئول بنیاد تعاون بسیج با اشاره به انتخابات اخیر گفت: انتخابات رخدادی است مالامال از عبرت و تجربه و پندآموزی.

وی افزود: هرکسی که پای صندوق رأی آمده و به نامزد مورد نظر خود رأی داده است یقیناً ابتدا رأی تمام افراد به نظام جمهوری اسلامی بوده است.

غیب پرور با اشاره به دستگیری تعدادی از سلطنت طلبان، منافقین و گروه‌های معاند در ایام انتخابات تصریح کرد: هم مشارکت مردم یک پیروزی بود و هم امنیت فوق العاده این انتخابات در یک کشور 80 میلیونی یک پیروزی ارزشمند بود.

وی همگرایی و گفتمان واحد را از جمله دستاوردهای انتخابات دانست و اظهار کرد: اتفاقات  بدی نیز در این ایام رخ داد تا جایی که حتی برخی به سپاه که مظهر اقتدار ملی است تاخت و تاز کردند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج، سپاه را آیینه اقتدار کشور و انقلاب خوانده و تاکید کرد: سپاه خار چشم اسراییل است و آنان که به سپاه حمله می کنند آیا به عواقبش نیز اندیشیده اند؟

وی در بخش دیگری از سخنان خویش پیرامون فعالیت های سازمان بسیج گفت: باید برنامه های بسیج در بطن جامعه و اثر بخش باشد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر پرهیز از شتابزدگی در برنامه ها تصریح کرد: خدمات اجتماعی، محور اصلی فعالیت های بسیج است و بسیجیان باید در متن جامعه باشند نه در حاشیه.

وی ادامه داد: باید چهره بسیج، چهره ای خدمتگزار در منظر افکار عمومی باشد بنابراین تا می توانیم بخش های خدماتی بسیج را تقویت داده و افزایش خواهیم داد.

غیب پرور در پایان، بسیج را مظهر اسلامیت نظام دانسته و با اشاره به نقش آفرینی بنیاد تعاون بسیج گفت: بنیاد تعاون از مجموعه های مهم و موثر این نهاد مردمی بوده که باید مجموعه‌ای خدمت رسان و انقلابی باشد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه سردار تقی زاده با حکم رییس سازمان بسیج مستضعفین به عنوان مسئول بنیاد تعاون بسیج معرفی شد و از تلاش های سردار نوشادی که به عنوان معاون هماهنگ کننده بسیج منصوب شده است به پاس مسئولیت 5ساله اش در بنیاد تعاون تقدیر شد.

کد خبر 371584

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha