همشهری‌آنلاین: نخستین برنامه هزار صدای بخش پاپ خارج از مسابقه و با بزرگداشت افشین یداللهی یاد و نام او برگزار خواهد شد.

هزار صدا

به گزارش همشهری‌آنلاین در این برنامه که ساعت 15 روز پنج‌شنبه 17 فروردین در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران آغاز می‌شود،  مهدی سپهر، مهرداد نصرتی و مرتضی لطفی روی صحنه و در جایگاه داوری خواهند نشست و آثار اجرا شده را بررسی و تحلیل خواهند کرد اما مسابقه‌ای برگزار نمی‌شود و برنده‌ای معرفی نخواهد شد.

همچنین در سه بخش از برنامه خود این کارشناسان هم به عنوان هنرمند مهمان اجرای برنامه خواهند داشت.
خوانندگان جوانی که در برنامه اجرا می‌کنند نیز، برخی برندگان هزارصدا از سال 1392 تاکنون هستند که اغلب از شاگردان خواننده، آهنگساز و معلم زحمت‌کش و پرتلاش خوانندگی مرتضی لطفی هستند و بنابراین، این برنامه، سپاسگزاری از این هنرمند به پاس همکاری و همراهی مداوم با هزارصداست و این اتفاق در حضور استاد مهدی سپهر می‌افتد که خود از معلمان قدیمی ‌آواز و صداسازی‌ست.

همچنین مهرداد نصرتی، آهنگساز و خواننده موسیقی پاپ، چند قطعه خاطره‌انگیز از ساخته‌های خود و آهنگ‌های مشهور ساخته شده روی اشعار زنده‌یاد دکتر افشین یداللهی را اجرا خواهد کرد و، یاد و خاطره این هنرمند فقید گرامی داشته خواهد شد.

آرش نصیری، مدیر و مجری برنامه هزارصدا،  همچنین اعلام کرد بعد از این برنامه که به نوعی افتتاح برنامه‌های هزارصدا در سال 96 است، فینال بخش‌های سنتی و پاپ هزارصدا در پهارشنبه ششم و پنج شنبه بیست و یکم اردی‌بهشت ماه برگزار خواهد شد.

هزارصدا برنامه برنامه‌ای به مدیریت آرش نصیری[گفت وگو با مدیر برنامه هزار صدا] و برای معرفی استعدادهای موسیقی وخوانندگی‌ست که شهریور ماه 1392 در فرهنگسرای ارسباران آغاز شده است. 

کد خبر 365982

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =