مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۰
۰ نفر

همشهری آنلاین: نخست وزیر عراق با اشاره به موفقیت‌های گسترده نیروهای این کشور در جریان عملیات آزادسازی نینوا از نزدیک شدن آزادسازی موصل خبر داد.

العبادی: وعده آزاد سازی کامل موصل نزدیک است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شبکه المیادین، حیدر العبادی نخست وزیر عراق اعلام کرد: وعده آزاد سازی موصل نزدیک شده است و هم اکنون نیروهای عراقی سرگرم نبرد با داعش در منطقه الغابات و القصور و اندک مناطق باقیمانده در محور شمالی موصل هستند.

وی از موفقیت های به دست آمده در کرانه چپ موصل در بیشتر محورهای آن خبر داد و افزود: نیروهای ما به پیشروی برای اجرای کامل طرح آزاد سازی شهر موصل ادامه می دهند.

العبادی تاکید کرد: وعده پیروزی نهایی و کامل در موصل نزدیک است. نیروهای علاوه بر تلاش برای آزاد سازی مناطق کرانه چپ موصل، عزم قوی برای کامل کردن آزاد سازی کرانه راست موصل دارند.

نخست وزیر عراق افزود: نیروهای عراقی پیروزی های درخشانی طی روزهای اخیر به دست آورده اند و بسیاری از مناطق و روستاهای و مناطق مسکونی را بازپس گرفته اند و داعشی ها در حال فرار هستند و خسارات و تلفات سنگینی متحمل شده اند. نیروهای عراقی به یاری خداوند به پیشروی برای اجرای کامل طرح آزاد سازی شهر موصل ادامه می دهند.

وی بیان کرد: نیروهای امنیتی به عملیات برای آزاد سازی غرب موصل ادامه می دهند.

کد خبر 359205

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار