همشهری آنلاین: یک عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان با اشاره به جلسه چهارشنبه-۸ دی- هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان با حضور محمود صادقی گفت:‌ تصمیم جلسه امروز هیات نظارت این بود که صادقی اظهارات و دفاعیات خود را به صورت مکتوب ارائه کند تا پس از آن در جلسه دیگری آنها را بررسی کنیم.

به گزارش ايسنا، محمد جواد جمالی عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، با اشاره به جلسه چهارشنبه-8 دي-هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان درباره‌ی پرونده‌های مربوط به محمود صادقی نماینده تهران، گفت: این جلسه که با حضور صادقی انجام شد به مدت دو ساعت به طول انجامید و صرفا هم در رابطه با پرونده‌های مربوط به ایشان بود.

این عضو هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان همچنین اظهار کرد:‌در این جلسه صادقی اظهارات و دفاعیات خود را مطرح کرد و نهایتا تصمیم بر این شد تا به صورت مکتوب نیز اظهارات خود را ارائه کند تا پس از آن در جلسه دیگری بررسی‌ها انجام شود.

وی افزود: در این جلسه و در حضور آقای صادقی تاکید شد که هیات نظارت بر رفتار نمایندگان صرفا مسائل و شکایت‌هایی را بررسی می‌کند که نمایندگان در چارچوب وظایف نمایندگی درباره آن اظهار نظر کرده‌اند.

کد خبر 356999

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha