همشهری آنلاین: یک عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: با توجه به تشخیص آقای پزشکیان رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان قرار است آقای صادقی برای ارائه توضیحاتی در جلسه هفته جاری این هیئت حاضر شود.

به گزارش ايسنا، محمدمهدی برومندی  با بیان اینکه بررسی پرونده هایی در دستور کار جلسه هفته جاری هیات نظارت بر رفتار نمایندگان است، گفت: آقای پزشکیان رئیس این هیات تشخیص دادند که آقای صادقی توضیحاتی در مورد پرونده‌هایشان ارائه دهند تا هیات به جمع بندی جامع‌تری برسند و قرار است این جلسه در روز چهارشنبه (8 دی) برگزار شود.

وی توضیح داد: البته پرونده‌های آقای صادقی در جلسات قبلی مورد رسیدگی قرار گرفت و براساس آن در پرونده‌های مرتبط با بورسیه‌ها که هفت شاکی نیز داشت، به دستگاه قضائی ارجاع شد. شکایت آقای ساداتی نژاد نیز برای بررسی به دستگاه قضائی ارجاع داده شده است.

به گفته برومندی، پرونده مربوط به مراجعه به منزل صادقی و نوشتن شعری در توییتر ایشان نیز بنا به تشخیص هیات مخدومه اعلام شد.

این عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس در مورد شکایت قوه قضائیه از محمود صادقی گفت: شکایت قوه قضائیه در خصوص اظهارات ایشان، بیشتر حول محور الفاظ به کار برده شده بود که قضات شاکی بودند. هیات نظارت بر رفتار نمایندگان اظهارات بیان شده از سوی آقای صادقی را در حیطه وظیفه نمایندگی تشخیص نداد و قرار شد این موضوع به قوه قضائیه ارجاع شود، چون ما نمی‌توانیم تایید کنیم کسی با ادبیاتی صحبت کند که آن ادبیات در حیطه ایفای وظایف نمایندگی نیست.

برومندی در پایان در مورد شکایت از کریمی قدوسی به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: تاکنون شکایتی  از آقای کریمی قدوسی در این هیات مطرح نشده است.

کد خبر 356721

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار