همشهری آنلاین: کاروان کودکان بازمانده از تحصیل با شعار کاش منم امام رضایی بشم عازم زیارت امام مهربانی‌ها شدند.

قرارگاه جهادی امام رضا علیه السلام

به گزارش قرارگاه جهادی امام رضا علیه‌السلام، چهارمین کاروان از دختران محروم از تحصیل شهر تهران با همت موسسه خیریه ولی نعمتان در قالب طرح زائر یار و کمک خیرین عازم زیارت امام مهربانی‌ها علی ابن موسی الرضا علیه السلام شدند.

ستاداجرايي طرح زائريار در موسسه خيريه ولي نعمتان با شناسایی ایتام و‌محرومین استان تهران که تاکنون به زیارت مشهد نرفته اند ،را در قالب کاروان های زیارتی به مشهد مقدس اعزام می‌ نماید .

موسسه خیریه ولی نعمتان موسسه‌ای مردم نهاد می باشد که‌ با جمع آوری کمک های خیرین و نیکوکاران در زمینه توانمند سازی نیازمندان ،کارافرینی برای زنان سرپرست خانوار ،تامین جهیزیه نوعروسان نیازمند و تهیه و پخش بسته های غذایی بین خانواده های نیازمند استان های تهران ،ایلام،اذربایجان،مشهد فعالیت دارد.

همچنین این موسسه با شناسایی نیازمندان در تهران و سایستان ها و بررسی های صورت گرفته به این نتیجه رسید که علاوه بر خوراک جسم نیازمندان به خوراک روحی هم نیاز دارند .و برای این خوراک چه جایی بهتر از مشهد امام رضا.

در همین راستا موسسه خیریه ولی نعمتان در قالب طرح زائر یار اقدام به اعزام نیازمندان ،کودکان کار ،ایتام ،عروس و دامادهایی، که بدلیل مشکلات مالی تا کنون به مشهد مقدس مشرف نشده اند کرده است .تا کنون ۵۰۰نفر در قالب ۴کاروان اعزام شده اند.

  • کاروان اول: پسران کار مدرسه صبح‌رویش بودند
  • کاروان دوم: دختران کار مدرسه صبح رویش
  • کاروان سوم: بهبود یافتگان مرکز ترک اعتیاد بهاران

این ۳ کاروان تماما با کمک های مردمی درقالب کاروان عازم زیارت مشهد مقدس شدند. و هم اکنون کاروان چهارم مشهد اولی‌ها متشکل از دختران محروم از تحصیل استان تهران با کمک خیرین و نیکوکاران عازم زیارت مشهد شدند و هم اکنون در حرم علی بن موسی الرضا نایب الزیاره خیرین هستند.

کد خبر 356511

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha