همشهری آنلاین: کاروانی از جهادگران قرارگاه جهادی امام رضا(ع) روز شنبه ۱۸ اردیبهشت با جمعی از مراجع و علما در شهر قم دیدار کردند.

مهر تأیید علمای قم بر فعالیت‌های قرارگاه جهادی امام رضا علیه السلام

در اين مجموعه ديدارها خلاصه‌اي از فعاليت‌هاي اين قرارگاه در حضور مراجع و علما شرح داده شد كه نقطه نظرات مثبت علما را به دنبال داشت.

آیت‌الله العظمی علوی گرگانی در دیدار جهادگران، با بیان اینکه همکاری و تعامل داشتن، سلاح را از دشمن گرفتن و سبقت است، تصریح کردند: جهاد و کمک سیره اهل بیت و بسیار مطلوب است.

حجت الاسلام سید جواد شهرستاني، نماينده آيت الله العظمي سيستاني نیز در جمع صميمانه جهادگران گفت: خداوند به شما توفیقی داده و شما را به جایگاهی رسانده که نیازهای مردم به شما منتهی میشود این منتی است و از این منت دست بر ندارید. باید بدانید کارهایی که انجام میدهید وقتی سازماندهی باشد آثار خودش را دارد.
ما با نظم امور میتوانیم کارهای بزرگی انجام دهیم.

در ادامه، جهادگران به دیدار حجت الاسلام محمدجواد فاضل لنکرانی رفتند. فرزند مرحوم آيت الله العظمي فاضل لنكراني خاطرنشان کرد: انقلاب ما می‌طلبد در هر زمانی برنامه‌های جهادی تاثیرگذار و محکم در همه ابعاد داشته باشد. انتظار بود در این سالها همه دولتها طوری جهادی عمل میکردند که امروز نه از فقر و نه از محرومیت خبری باشد، به خصوص در شهرهای جنگ زده كشورمان.

اقامه نماز ظهر و عصر به امامت آيت‌الله حسيني بوشهري از دیگر برنامه‌های جهادگران بود. مدیر حوزه های علمیه خطاب به جهادگران گفت: خوشبختانه این حرکت چند سالی شروع شده است و کسانی که در اردوهاي جهادي حضور يافتند بسیار کار ارزشمندی را انجام داده اند. تأثیرات این کار را در نگاه معصومانه مردم نقاط محروم و دور دست كشور که با لبخند رضایت میبینیم، احساس می‌کنيم یک خلا جدی در جامعه وجود دارد و این خلا توسط جهادگران با انگیزه و مؤمن انشاالله از بين مي‌رود.

کد خبر 333372

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار