همشهری آنلاین: وزیر بهداشت در صفحه اینستاگرام خود، نوشت: اگر بیمه‌ها همراه بودند، امروز وضعیت بهداشت و درمان کشور و شرایط خدمت رسانی به ملت شریف‌مان این گونه که هست، نبود.

وزیر بهداشت

دکترسيد حسن هاشمی، در پیامی در صفحه اينستاگرام خود، با عنوان" وقتی عشق به میدان می‌آید" نوشت:

در سی و دومین سفر استانی دولت تدبیر و امید به نمایندگی از رییس جمهور محترم به شهرهای زرندیه و ساوه رفتم. دیدارها و بازدیدهای مختلفی داشتم و در جلسات اداری شرکت کردم. مسئولان محلی و امامان جمعه نیز چون همیشه با لطف و محبت از زحمات همکارانم در مراکز بهداشتی و درمانی تقدیر کردند.

اما آنچه در این سفر خستگی از تنم به در کرد، اظهار لطف و محبت بی شائبه همکاران و همچنین مشاهده تلاش خستگی ناپذیر و کوشش بی دریغ جامعه پزشکی اعم از پزشکان، پرستاران، آزمایشگاهیان، ماماها، بهورزها، مراقبین سلامت و دیگر پرسنل مراکز بهداشتی و درمانی بود. عزیزانی که فارغ از تمامی حواشی و به دور از جنجال‌ها و آنچه در فضای مجازی جریان دارد، فکر و ذکر و دغدغه‌شان تنها و تنها خدمت به هموطنان است.

پای صحبت‌هاي‌شان که نشستم، دریافتم خوب می‌دانند طی سه سال گذشته چه راه سختی را در کنار هم طی کرده ایم و چه دستاوردهای ارزشمندی حاصل شده است. شاید تنها دلیل این که علی‌رغم عدم دریافت کارانه طی چندین ماه گذشته همچنان با خلوصی مثال زدنی به خدمتی خالصانه مشغول هستند، همین درک عمیق و تحلیل صحیح باشد.

دوستانی که عشق به مردم در کلام‌شان، اشک در چشم می‌نشاند؛ عاشقانه کار می‌کنند و خوب مي‌دانند گره‌های پدید آمده در مسیر خدمت، نه مشکلی خود ساخته که معضلی برآمده از عدم همراهی شریکان ما بوده است.می‌دانند که اگر بیمه‌ها همراه بودند، امروز وضعیت بهداشت و درمان کشور و شرایط خدمت رسانی به ملت شریف‌مان این گونه که هست، نبود.

من بر خود لازم می‌دانم از این تلاش و خدمت صادقانه سپاسگزاری کنم. هر چند می‌دانم از فضای مسموم بعضی از رسانه‌ها دلگیر هستید اما بدانید مهم، نگاه زیبای مردم است به آنچه شما انجام می‌دهید و اطمینان داشته باشید آنها قدرشناس زحماتتان خواهند بود. ما هم باید تمام توان، دانش و تجربه خود را به کار بندیم تا علی‌رغم تمام بداخلاقی‌ها، با یاری خداوند، مشکلات پیش رو رفع شود.

کد خبر 350449

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار