یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۶
۰ نفر

همشهری آنلاین: ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه هراس غرب از سیاست ها و مواضع خود برای پاسداری از منافع ملی این کشور در عرصه بین المللی را از دلایل اقدام های ضد روسی غربی ها اعلام کرد.

پوتین: غرب از من هراس دارد

به گزارش ایرنا، در فیلم مستندی که توسط یک خبرنگار آلمانی در باره زندگی پوتین ساخته شده است، وی در پاسخ به این پرسش که چرا سیاستمداران غربی در مورد رئیس جمهوری روسیه دیدگاه منفی دارند؟ می گوید که علت این مساله هراس آنها است.

هوبرت زایپل خبرنگار آلمانی که چند سال در سفرهای مختلف همراه پوتین بوده است، بخشی از گفت و گوهای خود با رئیس جمهوری این کشور را در قالب فیلم مستند «داس ایز پوتین» در مصاحبه با شبکه تلویزیونی ان.تی.وی روسیه به نمایش گذاشت.

پوتین در این فیلم به خبرنگار آلمانی گفته که من باید آن گونه که ملت روسیه می خواهد، رفتار کنم.

هوبرت زایپل می گوید: 22 سال پیش برای نخستین بار با پوتین در هامبورگ آشنا شدم، اما از سال 2012 تا 2015 هر دو ماه یک بار مدتی را با وی سپری کردم تا تابستان گذشته توانستم مجموعه مشاهده ها و گفت وگوها را در قالب کتاب «پوتین فلسفه قدرت» رونمایی کنم.

خبرنگار آلمانی در فیلم مستند ساخته خود می افزاید: کشورهای غربی حتما نباید تمام مواضع رئیس جمهوری روسیه را بپذیرند، اما توجه به موضع گیری ها و خواسته های پوتین لازم است.

به گزارش ایرنا، هوبرت در باره کتاب خود نیز می گوید: هدف از نگارش پوتین فلسفه قدرت، بازگویی واقعیت ها در باره مواضع و زندگی رئیس جمهوری روسیه و معرفی وی آن گونه که هست بود.

خبرنگار آلمانی همچنین تاکید می کند، فیلم مستند داس ایز پوتین که هنوز تدوین نهایی آن پایان نیافته است، در برگیرنده نکات مربوط به زندگی شخصی رئیس جمهوری روسیه نیست.

کد خبر 349028

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha