همشهری‌آنلاین: انتشار یک نوار ویدئویی از اظهارات غیراخلاقی و بی‌ادبانه دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، ترامپ را مجبور به عذرخواهی کرد.

در این نوار ویدئویی که مربوط به سال 2005 است، دونالد ترامپ از الفاظ رکیک درباره تلاش برای برقراری روابط جنسی با زنان استفاده می‌کند.

این اظهارات زمانی ضبط شده است که ترامپ با بیلی بوش از مجریان تلویزیونی آمریکا گفت‌وگو می‌کرد.

انتشار این نوار ویدئویی در آمریکا با واکنش‌های شدید به‌ویژه ازجانب زنان همراه شده است.

پس از انتشار این نوار ، ترامپ بیانیه‌ای منتشر و عذرخواهی کرد.

در این بیانیه گفته شده است: " این صحبت‌ها یک گفت‌وگوی خصوصی است که چند سال پیش گفته شده‌است. بیل کلینتون در زمین بازی گلف، از این بدترها را به من گفته است. سخنانی که من گفته‌ام اصلا به اندازه حرف‌های کلینتون نیست. به هرحال، اگر کسی از این حرف‌هایم ناراحت شده است، عذرخواهی می‌کنم.

در این نوار ، ترامپ از داشتن روابط غیراخلاقی با یک زن متاهل سخن می‌گوید و جزییات این روابط را تشریح می‌کند.

به گزارش خبرگزاري صدا و سيما ترامپ در این نوار ویدئویی که درباره تلاش های خود برای برقراری روابط جنسی با زنان است از الفاظ رکیک استفاده می‌کند که به علت رعایت حرمت قلم، قابل ترجمه نیست. اما برخی از بخشهای قابل ترجمه آن با برخی تعدیل‌ها در ذیل می آید:

ترامپ: من او را اغواء کردم و تلاش کردم اما تلاشم بی نتیجه بود. اما می‌دانستم که بالاخره ، پذیرفته خواهم شد. واقعا تلاش کردم با او رابطه جنسی داشته باشم. او متاهل بود. ... من او را به فروشگاه لوازم خانگی بردم. او می‌خواست مبلمان بخرد. او را به بخشی از فروشگاه بردم و گفتم آنجا، مبلمان خوبی داریم. اما در نهایت ، من از او جنس گرفتم! با او همانند یک فاحشه رفتار کردم. نمی‌توانستم به هدفم برسم. او متاهل بود. ناگهان دیدم که او هم تغییر کرد و .... "

ترامپ در ادامه این نوار ویدئویی، جزییات رابطه جنسی‌اش را با این زن آمریکایی با رکیک‌ترین واژگان تشریح می‌کند.

از طرف ديگر، مجری سی ان ان نيز از رفتار نامناسب دونالد ترامپ، نامزد جنجالی جمهوری‌خواهان با دوستش خبر داد.

روزنامه هیل نوشت: ارین برنت در یک برنامه تلویزیونی گفت که چگونه ترامپ در سال 2010 تلاش کرده است دوست او را ببوسد.

کد خبر 348890

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =