همشهری آنلاین: مدیر روابط عمومی و امور بین الملل موزه دفاع مقدس از تخفیف ۷۰درصدی قیمت بلیت باغ موزه دفاع مقدس در شب های ماه مبارک رمضان خبر داد.

باغ موزه

اصغر رضوانی روز سه شنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بازدیدکنندگان می توانند بلیت این باغ موزه را در این ماه مبارک به مبلغ سه هزار تومان تهیه کنند.

رضوانی از تغییر ساعت بازدید تالارهای باغ موزه در ماه رمضان خبر داد و گفت: باغ موزه ، پیش از این از ساعت 9 صبح پذیرای عموم بود که در ماه رمضان این ساعت به دلیل رفاه حال بازدیدکنندگان و ایجاد فرصت مناسب برای آنان برای حضور در مراسم شب های شیدایی و نیز بازدید از تالارها به ساعت 13 و 30 تغییر کرد.

وی ادامه داد: بازدیدکنندگان در ادامه بازدیدهای خود می توانند در مراسم شبانه شب های شیدایی به مناسبت شب های رمضان شرکت کنند.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل باغ موزه دفاع مقدس درباره شب های شیدایی گفت: این مراسم همانند سال های گذشته؛ هر شب پس از اقامه نماز جماعت در مسجد جامع خرمشهر با پخش نورنمای بیت المقدس روی دیوار این مسجد نمایش آغاز می شود؛ درادامه نمایش تاریخی فصل وصل در کنار دریاچه هورالهویزه از ساعت 30 و 21 آغاز می شود و تا ساعت 23 و 30 ادامه دارد.

رضوانی اعلام کرد: روزهای شنبه هم باغ موزه دفاع مقدس باز است اما پذیرایی از بازدیدکنندگان از ساعت 15 و 30 انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: شنبه ها، طبق تقویم باغ موزه دفاع مقدس در ماه های عادی سال، روز تعطیلی این مجموعه به شمار می آید؛ اما در ماه رمضان به خاطررفاه حال بازدیدکنندگان، این تعطیلی لغو شد.

باغ موزه دفاع مقدس دربزرگراه شهید حقانی مجاور بوستان جهان کودک واقع شده است.

کد خبر 337050

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

دیدگاه خوانندگان