همشهری آنلاین: استاندار خراسان رضوی در اطلاعیه‌ای با اعلام سه روز عزای عمومی اعلام کرد: روز شنبه تمام ادارات، مراکز آموزش عالی و مدارس شهرستان مشهد تعطیل هستند.

ايسنا نوشت: بر اساس این اطلاعیه، علیرضا رشیدیان ضمن تسلیت ارتحال عالم ربانی، مجاهد نستوه و بزرگ خادم حرم رضوی مرحوم آیت الله واعظ طبسی روز شنبه را در مشهد مقدس تعطیل عمومی اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است؛ با عنایت به نقش و سهم بزرگ و بی‌بدیل آن بزرگوار در تاریخ مبارزات ملت ایران و استان‌های شرق کشور و مدیریت فوق‌العاده‌ی آن فقید در تولیت آستانقدس رضوی و به منظور بزرگداشت ارتحال آن مرحوم فردا شنبه تمام ادارات، مراکز آموزش عالی و مدارس در شهرستان مشهد را تعطیل اعلام می‌شود.

در این اطلاعیه از عموم شهروندان، زائران و مجاوران، ائمه‌ی جمعه و جماعات و علمای حوزه‌های علمیه، اساتید، مدیران، کارمندان، فرهنگیان و رییسان سازمان‌ها و نهادها، کسبه، بازاریان و اصناف دعوت شده در مراسم تشییع و خاک سپاری آن فقید سعید که ساعت 9 صبح روز شنبه از محل میدان شهدا به سمت حرم رضوی برگزار می‌شود شرکت کنند و قدرشناسی خود از خادمان صدیق کشور را در عالی‌ترین شکل ممکن به منصه ظهور برسانند.

کد خبر 327070

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =