همشهری آنلاین: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، پشتوانه اقتدار دفاعی و تضمین کننده امنیت و منافع ملی است.

 حسین دهقان

به گزارش اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، سردار سرتیپ پاسدار حسین دهقان این مطلب را طی سخنانی در جمع کارکنان وزارت دفاع با توجه به اهمیت انتخابات هفتم اسفند ماه عنوان کرد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر اساس خواست و اراده مردم شکل گرفت و تا امروز با صلابت به مسیر نورانی خود ادامه داده، افزود: حضور مردم در این انتخابات ادای دین به شهیدان و ایثارگرانی است که برای پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی جان خویش را فدا کردند.

سردار دهقان ادامه داد: حضور گسترده و حماسی مردم در انتخابات، دشمنان را مأیوس و برای همه کسانی که در سراسر جهان به این انقلاب و آرمان های آن دل بسته اند امید بخش است.

وزیر دفاع گفت: مردم با هوشیاری و بصیرت و حضور آگاهانه و پرشکوه در انتخابات هفتم اسفند خط بطلانی بر آمال و آرزوهای شوم بدخواهان نظام خواهند کشید.

سردار دهقان ادامه داد: انتخابات تجلی عینی تحقق شعار سال «همدلی و همزبانی» برای رفع مشکلات کشور و نیل به پیشرفت در همه زمینه ها است.

وزیر دفاع تصریح کرد: خانواده بزرگ نیروهای مسلح و خانواده وزارت دفاع همگام با آحاد مردم در حماسه پرشکوه انتخابات هفتم اسفند ماه حضور یافته به ندای مقام معظم رهبری، خواست و انتظار شهیدان و امام شهیدان لبیک خواهند گفت.

انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی هفتم اسفند ماه برگزار می شود.

کد خبر 326113

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار