وقتی بین ۲ دختر دبیرستانی اختلاف افتاد و دوستی‌شان تبدیل به دشمنی شد، یکی از آنها نقشه شومی کشید.

او صفحه‌اي در تلگرام راه‌اندازي كرد و با انتشار عكس‌هاي خصوصي دوستش دست به انتقام‌جويي زد.شروع اين ماجرا به چند هفته پيش برمي‌گردد. وقتي دختر نوجواني اهل استان گلستان متوجه تماس‌هاي عجيبي با تلفن همراهش شد. تماس‌گيرندگان پسراني بودند كه مي‌گفتند عكس‌ها و شماره تلفن او را در يك صفحه تلگرامي ديده‌اند و درخواست‌هاي شومي داشتند.

وقتي تماس‌ها زياد شد، دختر نوجوان به تكاپو افتاد و با جست‌وجو در صفحات تلگرامي متوجه شد كه فرد ناشناسي عكس‌هاي كاملا خصوصي‌اش را به همراه شماره تلفن وي و مطالبي مستهجن منتشر كرده است. دختر نوجوان شوكه شده بود و اين اتفاق تأثير بدي در روحيه‌اش گذاشت.

تا جايي كه افسرده شده بود و حتي نمي‌توانست روي درس‌هايش تمركز كند. در نهايت او تصميم گرفت با مراجعه به پليس فتا از كسي كه چنين صفحه‌اي را راه‌انداخته بود شكايت كند. با شكايت او، تيمي از كارشناسان پليس وارد عمل شدند و در تحقيقات تخصصي متوجه شدند كسي كه اين صفحه‌ را راه‌اندازي كرده يك دختر دبيرستاني است.

او كه نسترن نام دارد دستگير شد و به اداره پليس انتقال يافت. شاكي اما وقتي چشمش به وي افتاد شوكه شد. چرا كه متهم كسي نبود جز همكلاسي او. متهم در بازجويي‌ها اعتراف كرد كه مدت‌ها قبل او و شاكي دو دوست صميمي‌ بودند تا جايي كه عكس‌هاي خصوصي‌شان را هم در اختيار همديگر قرار مي‌دادند اما رابطه آنها از چند هفته قبل بهم‌خورد و دوستي‌شان تبديل به دشمني شد. به همين دليل وي تصميم گرفت از دوستش انتقام بگيرد و با راه‌اندازي صفحه‌اي در تلگرام، عكس‌هاي خصوصي و شماره تلفن او را منتشر كرد.

سرهنگ رجبلي، رئيس پليس فتا استان گلستان با بيان اين خبر گفت: پس از دستگيري متهم و اعترافات او، براي وي قرار قانوني صادر شد و پرونده در اختيار مرجع قضايي قرار گرفت. وي به شهروندان مخصوصا دختران نوجوان و جوان توصيه كرد تحت هيچ شرايطي عكس‌‌ها و تصاوير خصوصي‌ خود را در اختيار ديگران قرار ندهند چرا كه هميشه ممكن است از اين تصاوير عليه خودشان استفاده شود.

 

کد خبر 322198

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی