مجموع نظرات: ۰
پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۰۵:۰۸
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: مدیر هنری ارکستر سمفونیک تهران با اشاره به لغو کنسرت این ارکستر گفت: تا زمانی که امکانات و شرایط مطلوب برای انجام فعالیت‌های ارکستر مهیا نشود، دیگر چوب رهبری ارکستر سمفونیک را به دست نمی‌گیرم.

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از فارس علی رهبری درباره دلیل لغو اجرای ارکستر سمفونیک گفت: متاسفانه امکانات لازم برای انجام تمرینات منظم فراهم نبود. به همین خاطر ارکستر نتوانست به کیفیت لازم برای اجرا برسد. بر این اساس تشخیص دادم که اجرای امشب و فردا شب برگزار نشود.

وی افزود: به خاطر مشکلات مالی که حقوق نوازندگان هم عقب افتاده و به دلیل نبود امکانات لازم برای ارکستر، فعلا ترجیح می‌دهم تا دیگر به عنوان رهبر روی صحنه نروم. تا زمانی هم که این امکانات و شرایط مطلوب برای انجام فعالیت‌های ارکستر مهیا نشود، دیگر چوب رهبری ارکستر سموفنیک را به دست نمی‌گیرم. ترجیح می‌دهم تا پولی که قرار است به من به عنوان رهبر پرداخت شود، به نوازنده‌هایی که دستمزدشان عقب افتاده، داده شود.

بر اساس این گزارش، کنسرت ارکستر سمفونیک تهران که قرار بود امشب و فردا شب برگزار شود، لغو شد. دلیل لغو این اجرا نبود امکانات لازم برای انجام تمرین ارکستر عنوان شده است. به خاطر نبود امکانات لازم و تمرینات کافی علی رهبری تصمیم گرفته تا این اجرا که با رهبر مهمان خارجی قرار بود روی صحنه برود، برگزار نشود. کنسرت ارکستر سمفونیک تهران به رهبری ارول اردینچ رهبر ارکستر ترکیه‌ای، قرار بود تا امروز و فردا در تالار وحدت برگزار شود.

کد خبر 319935

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار