همشهری آنلاین: علی ارسلان صاحب مدال برنز شد و در مجموع تیم کشورمان با سه مدال طلا، نقره و برنز به کار خود پایان داد.

Wrestling

به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، در وزن 66 کیلوگرم علی ارسلان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل فلاویو فره اولر از سوئیس با نتیجه 8 بر 0 به برتری رسید. وی در دور سوم مقابل ادواردو پالنکو از دومینیکن با نتیجه 4 بر 2 پيروز شد. ارسلان در مرحله نیمه نهایی مقابل احمد کیت سوکوف از روسیه با نتیجه 0 بر 10 شکست خورد و راهی دیدار رده‌بندی شد كه در این دیدار با نتیجه 10 بر 1 ماتیاش از اوکراین را شکست داده و مدال برنز را بر گردن آویخت.

در وزن 55 کیلوگرم میثم دلخاتی در دور نخست مقابل لیبور میلهوفسکی از جمهوری چک با نتیجه 4 بر 2 به برتری دست یافت، اما در دور دوم مقابل مراد ممدواف از آذربایجان با نتیجه 10 بر 0 مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال به گروه شانس مجدد رفت. وی در این مرحله ابتدا به مصاف مانیش از هند رفت و با نتیجه 2 بر 2 به پیروزی رسید، اما در دیدار بعدی مقابل اسلام جان بهراموف از ازبکستان با نتیجه 0 بر 10 مغلوب شده و به کار خود پایان داد.

در وزن 84 کیلوگرم مهدی فلاح پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل مصطفی محمد از مصر با نتیجه 6 بر 8 شکست خورد و با توجه به شکست حریف مصری مقابل کشتی‌گیر ترکیه ای در مرحله یک چهارم نهایی، فلاح از دور رقابت‌ها کنار رفت.


در وزن 120 کیلوگرم حمیدرضا کریمی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم برابر سرگی سیمانوف از روسیه با نتیجه 0 بر 4 مغلوب شد و با توجه به حضور حریف روس در دیدار فینال به گروه شانس مجدد رفت. وی در این مرحله در اولین دیدار مقابل مهار سینگ از هند با نتیجه 3 بر 4 شکست خورد و حذف شد.


نمایندگان کشورمان در 4 وزن نخست به ترتیب صاحب یک مدال طلا و نقره توسط خدری در 50 و حسینی در 96 کیلوگرم شدند و عرفان سعادتی فر و مهدی ابراهیمی در وزن‌های 60 و 74 کیلوگرم از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

 

کد خبر 303945

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار