همشهری آنلاین: نشست مدیران ارشد وزارت دفاع با حضور وزرای سابق سپاه و دفاع در فضایی صمیمی برگزار شد.

حسین دهقان

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع، در سال همدلی و همزبانی ملت و دولت، جلسه اخوت وزیر دفاع با مدیران ارشد وزارت دفاع به همراه خانواده با حضور وزرای سابق سپاه و دفاع از جمله مهندس ترکان، سردار وحیدی، سردار رفیقدوست، مهندس فروزنده، سردار جلالی، امیر شمخانی، سردار نجار و سردار دهقان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی طباطبایی استاد اخلاق در این نشست صمیمی، هوا و هوس، عقل و خرد را مسبب همه خوبی ها و بدیها برشمرد و با اشاره به ماه های رجب، شعبان و رمضان، گفت: یکی از دعاهای پیامبر اکرم(ص) در این ماه های پرفضیلت خوب فهمیدن و خوب عمل کردن است، موضوعی که علم امروز نیز بر آنها تأکید می کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش و جایگاه حساس وزارت دفاع افزود: دفاع، موضوع با اهمیتی در زندگی انسانهاست که از دفاع در برابر امراض و حفظ سلامت جسم آغاز و تا دفاع از روح در برابر بدیها امتداد دارد.

حجت الاسلام طباطبایی با تأکید بر اینکه کارکنان وزارت دفاع باید پیشگام دفاع از روح در برابر بدیها باشند با اشاره به اینکه غفلت، مهمترین عامل برای تضعیف قدرت دفاعی روح است، افزود والدین باید تمام همت خود را بر تقویت بنیه دفاعی روحی اعضای خانواده بگذارند.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که همه بتوانند از برکات این سه ماه شریف بهره کافی را ببرند.

سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز در سخنان کوتاهی، با اشاره به اینکه وزارت دفاع، شجره طیبه ای است که ذین‌فعان از آن بهره‌مندند، گفت: قدرت و توان امروز وزارت دفاع نتیجه زحمات و تلاش‌های بی وقفه همه متخصصان متعهد صنعت دفاعی و وزرای قبلی است.

وی با اشاره به حضور وزرای سابق در این جلسه اخوت در سالی که مزین به سال همدلی و همزبانی ملت و دولت از سوی رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی نام گذاری شده است افزود: اینجا را خانه خود بدانید و همواره در جهت رشد و بالندگی و اقتدار روزافزون به تجربه و راهنمایی شما نیاز داریم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، در ادامه به تشریح وضعیت و عملکرد وزارت دفاع پرداخت و با اشاره به اینکه در تمام دولت‌ها، همیشه میان قابلیت‌های موجود در وزارت با امکانات مادی فاصله وجود داشته است، اظهار داشت: با افتخار می توانیم اعلام کنیم که وزارت دفاع توانسته فاصله ایده تا محصول را از ده سال به کمتر از 3.5 سال برساند.

وی با ارائه گزارشی از مهمترین دستاوردهای وزارت دفاع طی سال های اخیر گفت: همه این موفقیت ها به لطف حضرت حق، عنایات امام زمان(عج)، تدابیر و هدایتهای مقام معظم رهبری، روح بلند وزرای دفاع شهید، زحمات وزرای دوره های مختلف و تلاش و همت همکاران مان در همه حوزه ها و البته همراهی همسران شان در کانون گرم خانواده بوده است.

در پایان این نشست صمیمی حاضران نماز مغرب و عشاء را به امامت حجت الاسلام والمسلمین طباطبایی اقامه کردند.

کد خبر 296815

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =