مجموع نظرات: ۰
دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۱
۰ نفر

گروه تروریستی داعش فیلم تبلیغاتی جدیدی را برای ناشنوایان منتشر کرد که در آن دو شبه‌نظامی با زبان اشاره از غربی‌ها می‌خواهند تا به این گروه بپیوندند.

داعش

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه دیلی میل، در این فیلم که تحت عنوان «از سوی رهاشدگان به گرفتاران» منتشر شده، گفته می‌شود که ناتوانی بهانه خوبی برای خدمت نکردن به داعش نیست.
 
در این کلیپ پنج دقیقه‌ای دو مرد که لال و ناشنوا و برادر هستند در حالی نمایش داده می‌شوند که به عنوان پلیس راهنمایی و رانندگی در موصل فعالیت می‌کنند.

یکی از این افراد در حالی که با زبان اشاره سخن می‌گفت و سخنانش به انگلیسی و عربی زیرنویس می‌شدند، اظهار کرد: من یک کر و لال هستم که در دولت اسلامی و به همراه برادرم ابو عبدالرحمن به عنوان پلیس راهنمایی‌ و رانندگی فعالیت می‌کنم.
 
وی ادامه داد: من برای پیشمرگ‌ها پیامی دارم و آن اینکه به امید خدا ما به زودی به شما حمله می‌کنیم. من در سرزمینی زندگی می‌کنم که قانون شریعت در آن به اجرا درآمده است.
 
این دو داعشی که لباس‌های مشکی و جلیقه ضدگلوله پوشیده و سلاحی که به نظر می‌رسید «ام 16» باشد را در دست دارند، همچنین درباره آرزوهایشان برای کشتن دشمنانشان شامل انگلیسی‌ها، آمریکایی‌ها، فرانسوی‌ها و ایتالیایی‌ها سخن گفتند و اظهار کردند: شما نمی‌توانید پیشرفت ما را متوقف کنید.
 
این شبه‌نظامیان همچنین عربستان، کویت، قطر و کسانی را که با غرب همکاری می‌کنند تهدید و اعلام کردند که آنها را نابود می‌کنند.
 
در بخش نهایی این فیلم که به خوبی تدوین و ساخته شده، این دو برادر در حالی به تصویر کشیده می‌شوند که در حال مونتاژ کردن یک پرتاب‌کننده راکت هستند؛ راکتی که ادعا می‌کنند قرار است به سمت نیروهای کرد پرتاب شود.
 
در ثانیه‌های آخر این فیلم یکی از این افراد ماشه پرتاب‌کننده را فشار داده و راکت‌ها را شلیک می‌کند.

کد خبر 289443

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار