همشهری آنلاین: فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکرهای طیبه ۸۰ شهید گمنام که در دوره اخیر کشف شده اند همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در ۴۲ نقطه از ۲۵ استان کشور تشییع و خاکسپاری خواهند شد.

شهید

به گزارش ایرنا از اعلام روز یکشنبه روابط عمومی کل سپاه، سردار سرتیپ پاسدار«سیدمحمد باقرزاده»از زمان تشییع و تدفین شهدای گمنام خبر داد و گفت: پیکرهای طیبه 80 شهید گمنام دفاع مقدس که در دوره اخیر در مناطق عملیاتی فاو، ابوفلوس، مجنون، العماره و زبیدات کشف شده اند همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها(فاطمیه اول) در 42 نقطه از 25 استان کشور تشییع و خاکسپاری خواهند شد.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: ضمنا پیکر مطهر 40 شهید دیگر در شرف شناسایی هستند.

سردار باقرزاده با اشاره به میزبانی استان های کشور از شهدای گمنام گفت: استان های قم، خراسان جنوبی، یزد، آذربایجان غربی، البرز و کردستان در این دوره در نوبت دریافت شهید گمنام نمی باشند.

وی با اشاره به مراسم تدفین شهدای گمنام در پایتخت گفت: در تهران مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر 3 شهید گمنام در روز جمعه 15 اسفندماه 93 در محل فاطمیه جدید تهران واقع در خیابان فاطمی انجام خواهد شد.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: انتظار می رود مراسم بزرگداشت حضرت زهرا (سلام الله علیها) در کنار شهدا با شور و استقبال عموم مردم به ویژه جوانان عزیز در نقاط پیش بینی شده در سراسر کشور برگزار شود.

کد خبر 287268

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار