همشهری آنلاین: جانشین فرماندهی حفاظت سپاه خبر برخی از رسانه‌ها مبنی بر اقدام به هواپیما ربایی توسط یکی از گروهک‌های تروریستی را سوءبرداشت و استنباط نادرست از سخنان معاون عملیات فرماندهی حفاظت سپاه دانست.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی کل سپاه، در پی مصاحبه اخیر معاون عملیات فرماندهی حفاظت سپاه با یکی از رسانه‌ها و متعاقبا اشاره به اقدام عملی یکی از گروهک‌های تروریستی برای هواپیماربایی در یکی از بخش‌های خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد حسن کاظمی جانشین فرماندهی حفاظت سپاه این مطلب را اعلام کرد.

وی افزود: همانگونه که بارها اعلام شده از سال 1389 تا کنون هیچ گونه اقدام عملی برای هواپیماربایی در ایران صورت نگرفته است و خبر برخی رسانه‌ها مبنی بر اقدام به هواپیما ربایی توسط یکی از گروهک‌های تروریستی سوءبرداشت و استنباط نادرست از سخنان معاون عملیات فرماندهی حفاظت سپاه بوده است.

جانشین فرماندهی حفاظت سپاه تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ماموریت تامین امنیت پرواز هواپیماهای مسافری و مقابله با ایجاد هرگونه نا امنی در این حوزه همچون گذشته با هوشمندی و هوشیاری کامل دشمنان نظام مقدس اسلامی را از دستیابی به اهداف شوم شان باز خواهد داشت.

سردار کاظمی اظهار امیدواری کرد رسانه های محترم با حساسیت و دقت بیشتری به انتشار اخبار مربوط به حوزه‌های امنیتی بپردازند تا خدایی ناکرده منجر به سوء استفاده دشمنان و تشویش اذهان عمومی نشوند.

کد خبر 283303

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار