همشهری آنلاین: یازدهمین جشن امضای فهرست لاک‌پشت پرنده با حضور بیش از ۳۰ نویسنده و مترجم ادبیات کودک و نوجوان ۹ دی‌ماه در فروشگاه شهرکتاب مرکزی برگزار می‌شود.

لاک پشت پرنده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی این مراسم پس از بررسی و ارزیابی کتاب‌های منتشر شده در پاییز سال ۹۲، آثار نویسندگان و مترجمان و تصویرگرانی چون احمدرضا احمدی، رضی هیرمندی، محمود کیانوش، محمدرضا یوسفی، افسانه شعبان‌نژاد، کلر ژوبرت، محبوبه نجف‌خانی، مژگان کلهر، شهلا انتظاریان، محمدرضا شمس، الهام کاظمی، مهوش پارسی‌نژاد، آندرانیک خجومیان، فرح بهبهانی، حامد حبیبی، مهدی فاتحی، سید میثم موسوی، علی‌رضا اسدی، کتایون سلطانی، نسرین وکیلی، پارسا مهین‌پور، کامبیز کاکاوند، رؤیا اولاد حاجی، الهام مزارعی، لیدا طاهری، ناصر یوسفی، علی‌رضا جلالی‌فر، مریم رزاقی، آتوسا صالحی، سحر خراسانی، علی باباجانی، لیلا قنادپور، سحر حق‌گو، آرزو احمی، آسیه حیدری شاهی، مهدی مرادی، سیدمحمدمهدی شجاعی، معصومه اکبری، سیدمهدی میراسماعیلی، مهراد خوشبخت به یازدهمین فهرست لاک‌پشت پرنده راه‌یافته‌اند.

در این مراسم، علاقه‌مندان می‌توانند با نویسندگان و مترجمان کتاب‌های برگزیده دیدار کنند و گپ بزنند. هم‌چنین، کتاب‌ها را با امضای پدیدآورنده تهیه کنند. این جشن فرصتی برای کودکان و نوجوانان و خانواده‌ها است تا با بهترین کتاب‌های منتشرشده در سال و پدیدآورندگان آن‌ها آشنا شوند.

«لاک‌پشت پرنده» فهرستی از کتاب‌های مناسب برای کودکان و نوجوانان است که هر فصل توسط گروهی از کارشناسان، منتقدان و نویسندگانِ ادبیات کودک نوجوان در دسته‌های ادبیات، کتاب‌های تصویری، علوم انسانی، هنر و سرگرمی معرفی می‌شود. کتاب‌های پیشنهادی ازنظر این گروه نسبت به دیگر آثار آن فصل برجسته‌تر بوده و ویژگی‌هایی دارند که آن‌ها را متمایز و شایسته‌ی پیشنهاد به خانواده‌ها، کتابداران، مربیان، مدارس و کتاب‌فروشان می‌سازد.

جشن امضای زمستانی لاک‌پشت پرنده روز سه‌شنبه ۹ دی‌ماه ساعت ۱۷ در شهرکتاب مرکزی، واقع در خیابان شریعتی، نرسیده به خیابان معلم، نبش کوچه‌ی کلاله برگزار می‌شود.

کد خبر 281747

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار ادبیات و کتاب

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha