مجموع نظرات: ۰
یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۹
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس مجلدات ۲۱ تا ۲۳ و جلد ۵۴ از مجموعه کتاب‌های روز‌شمار جنگ این مرکز، را هفتم آبان‌ ۱۳۹۳ رونمایی می‌کند.

مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس

به گزارش ایبنا محمد سوری، مدیر روابط عمومی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس وی از مرتضی صفاری، فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع)، به عنوان سخنران اصلی آئین رونمایی از چهار مجلد تازه یاد کرد و گفت: در این مراسم، حسین اردستانی، رییس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس و نویسندگان آثار نیز حضور خواهند داشت.

به گفته سوری، مجلدات 21 تا 23 کتاب‌های روزشمار جنگ ایران و عراق را علیرضا لطف‌الله‌زادگان و مجلد پنجاه و چهارم را ید‌الله ایزدی نوشته است.

مدیر روابط عمومی مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس گفت: جلد 21 روزشمار جنگ به «عملیات مسلم‌ابن عقیل»، 22 به «عملیات محرم»، 23 به عملیات «والفجر مقدماتی» و جلد 54 به «عملیات والفجر 10» می‌پردازد که از ساعت 10 تا 11 چهارشنبه، هفتم آبان 93 در سالن اجتماعات مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس رونمایی خواهند شد.

«مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس» در خیابان دکتر شریعتی، خیابان شهید دستگردی (ظفر)، بعد از چهار راه گوی‌آبادی، روبه‌روی داروخانه لاله واقع است.

کد خبر 276028

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار