همشهری آنلاین: معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: از حدود ۲۰ هزار و ۷۰۰ پرونده‌ای که برای نقل و انتقال توسط دانشجویان ثبت شده بود تنها با ۷ هزارو ۲۰۰ پرونده یعنی با ۳۶ درصد تقاضاها تقریبا موافقت شد.

دانشجو

به گزارش مهر، ابولحسن ریاضی در اين باره گفت: امسال حدود 20 هزارو 700 پرونده برای نقل و انتقال و میهمانی توسط دانشجویان ثبت شد که با 7 هزارو 200 پرونده موافقت شد.

وی ادامه داد: دانشگاه های مبدا با نیمی از تقاضاهای دانشجویان برای نقل و انتقال موافقت نکردند و تعدادی هم که توسط دانشگاه های مبدا پذیرش شد آمار قابل قبولی است.

سایت نقل و انتقال دانشجویان تا پایان هفته پیش برای دانشگاه ها باز بود چراکه معاون وزیر علوم طی نامه ای از دانشگاه ها خواسته بود که حداکثر مساعدت را در خصوص نقل و انتقال دانشجویان داشته باشند و دانشگاه ها با تعداد بیشتری از پرونده ها برای نقل وانتقال و میهمانی موافقت کنند.

فرایند نقل و انتقال دانشجویان در سال 93 از از ابتدای اردیبهشت‌ماه با ارائه درخواست نقل و انتقال توسط دانشجویان آغاز شد، درخواست دانشجویان برای نقل و انتقال از اول خردادماه تا 15 تیرماه در دانشگاه مرجع بررسی شده و بررسی در دانشگاه مقصد نیز تا پایان هفته گذشته ادامه داشت.

 

کد خبر 271542

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار