همشهری آنلاین: معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: تاکنون هیچ سند و مدرکی دال بر تایید شهادت «جمشید دانایی فر» یکی از مرزبانان گروگان گرفته شده ایرانی توسط گروهک تروریستی به وزارت کشور ارایه نشده است.

«حسین ذوالفقاری» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از زمان انتشار اخباری مبنی بر شهادت جمشید دانایی فر ما همچنان پیگیر این موضوع هستیم تا چنانچه سند و مدرکی دال بر تایید قطعی شهادت وی وجود دارد اعلام کنند اما تاکنون هیچ سند و مدرکی در این زمینه ارایه نشده است.

وی ادامه داد: ما از شورای تامین استان سیستان و بلوچستان خواسته ایم تا دلیل، مدارک و اسناد خود را در این زمینه به وزارت کشور اعلام کنند.

علی اصغر میرشکار معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان امروز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، شهادت جمشید دانایی فر یکی از مرزبانان گروگان گرفته شده ایرانی توسط گروهک تروریستی موسوم به جیش العدل را تایید کرد.

پنج مرزبان جمهوری اسلامی ایران به نام های رامین حضرتی، سجاد زاهانی، جمشید دانایی فر، محمد نظامی و جمشید تیموری هفدهم بهمن ماه سال 92 در منطقه مرزی جکیگور استان سیستان و بلوچستان ربوده شدند و دو روز بعد گروهکی موسوم به «جیش العدل» با انتشار تصاویر آنان، مسوولیت این اقدام تروریستی را بر عهده گرفت.

چهار مرزبان در روز 17 فروردین ماه سال جاری آزاد شدند و پیگیری ها برای مشخص شدن سرنوشت دانایی فر همچنان ادامه دارد.

کد خبر 269688

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار