سه‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۶
۰ نفر

همشهری آنلاین: فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اگر کشور کویت مایل باشد در مورد تفحص ۶۰۰ تن از مفقودین کویتی که در عراق هستند به آنها کمک خواهیم کرد.

باقرزاده

به گزارش ایسنا، در حاشیه آئین استقبال از شهدای تازه تفحص شده در مرز تمرچین، سردار باقرزاده گفت: شهدای تفحص شده از یگان‌های مختلف و در عملیات‌های والفجر۲، کربلای ۲ و ۷، بیت‌المقدس ۲، نصر ۷ و همچنین عملیات بیت‌المقدس ۴ و ۳ هستند.

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین افزود: پس از استقبال مسئولین، مردم و کاروان‌های راهیان نور،این شهدا به شهر ارومیه منتقل و پس از اجرای برنامه های فرهنگی به تهران انتقال داده خواهند شد.

سردار باقر زاده گفت: تعدادی از این شهدا شناسایی شده‌اند که بعداز به دست آمدن اطلاعات تکمیلی و شناسایی کامل به خانواده‌های این شهدا اعلام خواهیم کرد.

سردار باقرزاده افزود: با توجه به اینکه تسلط خوبی در حوزه کاوش پیدا کرده‌ایم،این آمادگی را داریم که اگر کشور کویت مایل باشد در مورد تفحص ۶۰۰ تن از مفقودین کویتی که در عراق هستند به آنها کمک خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: جستجوهای خوبی از جنوب کشور در مناطق فاو، مجنون و همچنین در شرق دجله داشتیم که انشاءالله در آینده نزدیک درجنوب کشور تبادل پیکرهای مطهر این شهدا را خواهیم داشت.

کد خبر 270100

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha