همشهری آنلاین: جانشین نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی گفت: تجهیزات نیروی دریایی متناسب با فناوری روز دنیا ارتقا می یابد.

غلامرضا خادم بیغم

به گزارش روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، امیر دریادار «غلامرضا خادم بیغم» این مطلب را در جمع فرماندهان و کارکنان پایگاه نیروی دریایی ارتش در جزیره خارک عنوان کرد.

وی با بیان اینکه ماه رمضان ماه خداست و ما باید در این ماه زنگار را از دلمان بزداییم، افزود: این ماه فرصتی است برای همه ما و مطمئناً همه انسان های موحد این فرصت را گرامی می دارند و برای ارتقا معنویت و پالایش روح، روان و جسم خود از لحظه لحظه این ایام مبارک استفاده می کنند.

جانشین نیروی دریایی راهبردی ارتش تصریح کرد، محافل انس با قرآن در سطح نیروی دریایی در همه یگان ها و حتی یگان های شناور که در ماموریت های برون مرزی هستند، به نحو شایسته و با شکوهی برگزار می شود و این از برکت همین محافل معنوی است که بحمدالله نیروی دریایی ارتش توانسته امروز در مقابله با این تهاجم فرهنگی گسترده که استکبار جهانی راه انداخته در امان بماند و در پناه قرآن، ماموریت های خود را به نحو احسنت انجام دهد.

دریادار خادم بیغم با اشاره به اهمیت این محافل قرآنی خاطرنشان کرد: مطمئنا استقبال گرم کارکنان، خانواده ها و همچنین توجه مسوولان نداجا به این محافل انس با قرآن است که شما و برادرانتان در نیروی دریایی توانستید ماموریتتان را به شایسته ترین صورت به انجام برسانید.

وی افزود: باید خدا را شاکر باشیم که امروز نیروی دریایی در مسیر درستی در حال حرکت است که رهبری می فرمایند،«امروز نیروی دریایی در آب های آزاد برای امنیت دریانوردی و حفاظت از منافع و منابع جمهوری اسلامی ایران حضور دارد» و فرموده ایشان مبنی بر اینکه «نیروی دریایی در آب های آزاد مظهر اقتدار ملت است»، وظیفه ما را دو چندان می کند.

جانشین نیروی دریایی راهبردی ارتش گفت: این مهم نیازمند این است که شما فرماندهان و کارکنان با توجه به تهدیدهای موجود، وظایف خود را به بهترین شکل انجام دهید و ما نیز سعی بر این داریم که تجهیزات نیروی دریایی را متناسب با فناوری روز دنیا ارتقا بخشیم.

کد خبر 265634

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha