همشهری آنلاین: از میان ۳۱ اثر ارسال شده در بخش فیلم های سینمایی ویدیویی به دبیرخانه سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت، ۱۴ فیلم برای حضور در بخش مسابقه انتخاب شده اند.

پوستر جشنواره سینمایی

به گزارش مهر، 14 عنوان فیلم سینمایی ویدیویی از میان 31 اثر رسیده به دبیرخانه سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به بخش مسابقه راه یافتند.

هیات انتخاب بخش فیلم های سینمایی ویدیویی جشنواره متشکل از پرویز شیخ طادی، حبیب الله کاسه ساز، علی شاه حاتمی، بهروز اثباتی و پوران درخشنده بودند 14 اثر را برای رقابت و حضور در بخش مسابقه این دوره جشنواره انتخاب کردند.

بر همین اساس، فیلم هایی چون «فریادهای خاموش» و «مثل دریا» به کارگردانی جواد مزد آبادی،«مروارید» و «سبز به رنگ زمرد»به کارگردانی سید روح اله حجازی،«رادیو آبادان» به کارگردانی حمیدرضا هنری، «آنچه گذشت» به کارگردانی سجاد امیر یزدانی، «در اعماق قلب» به کارگردانی اکبر منصور فلاح، «سکوت دریا» به کارگردانی سیامک صرافت، «ناشناس» به کارگردانی حمید بهمنی، «سایه بان» به کارگردانی مسعود تکاور، «ذهن خاموش» به کارگردانی مهرداد خوشبخت، «شیخ شریف» به کارگردانی اسماعیل فلاح پور، «سالهای حادثه» به کارگردانی سعید چاری و «شیپورچی» به کارگردانی سید وحید حسینی از جمله آثار راه یافته به بخش مسابقه فیلم های ویدئویی سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت هستند.

در مجموع 31 فیلم سینمایی ویدیویی به این دوره دبیرخانه جشنواره رسیده که 16 عنوان از شبک های مختلف صداو سیما تولید و تعداد 15 اثر توسط سایر مراکز و تهیه کنندگان خصوصی نیز تهیه و تولید شده است.

کد خبر 265198

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سینما

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha