همشهری آنلاین: کتاب روابط‌عمومی از زاویه ارتباطات، شامل مجموعه مقالات دکتر یونس شکرخواه، در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، توسط انتشارات سیمای شرق عرضه می‌شود.

pr shokrkhah

به گزارش روابط‌‌عمومی انتشارات سیمای شرق در این کتاب پانزده مقاله آشنایی با ریشه‌های انقلاب جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی، ارتباطات دیجیتال چیست؟، سواد رسانه‌ای چیست؟، روابط‌عمومی دیجیتال چیست؟، انفجار بزرگ خاموش: دیجیتال شدن روابط‌عمومی، روابط‌عمومی مدرن: رسانه‌ای‌تر شدن و گلوبال‌تر، نوآوری چطور اشاعه می‌یابد؟، آشنایی با الزامات و اهداف شبکه‌ای شدن، دارایی‌های دیجیتال چگونه مدیریت می‌شوند، بازاریابی چیست؟، روش‌های عمده در تبلیغات چیست؟، تبلیغات سینمایی و تلویزیونی چیست؟، تبلیغات بیرون از خانه چیست؟، تبلیغات در نقطه خرید چیست؟ و چرا و چطور هدیه بدهیم، توسط شکرخواه نوشته و یا ترجمه شده است.

روابط‌عمومی از زاویه ارتباطات در 128 صفحه با تخفیف 30 درصدی و با قیمت 100 هزار ریال در نمایشگاه کتاب عرضه می‌شود.

علاقمندان به این کتاب می‌توانند با مراجعه غرفه انتشارات سیمای شرق واقع در سالن شبستان، ردیف 19، غرفه7 نسبت به تهیه آن اقدام نمایند.

لازم به ذکر است دکتر یونس شکرخواه پیش از این و در دومین همایش روابط‌ عمومی الکترونیک به عنوان استاد پیشگام روابط‌عمومی الکترونیک انتخاب و معرفی شده است.

کد خبر 258276
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار