همشهری آنلانی: مدیر عامل پرسپولیس با بیان اینکه ترسی از پذیرفتن مدیریت پرسپولیس نداشته و به سرعت پیشنهاد مدیرعاملی این باشگاه را قبول کرده است، گفت به دنبال ترکاندن هیچ بمبی نیست

رحیمی مدیرعامل پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا، درباره مسائل مختلفی از جمله نحوه آمدنش به پرسپولیس، آینده کادر فنی، نحوه جذب بازیکنان جدید و اهداف خود برای پرسپولیس صحبت کرد.

  •  شاید خیلی‌ها هنوز فکر کنند که چرا علیرضا رحیمی؟ خودتان آمادگی مدیریت پرسپولیس را داشتید؟

حدود دو هفته پیش بود که به من پیشنهاد دادند که مدیرعامل پرسپولیس شوم. البته من فکرش را نمی‌کردم.

  •  چقدر فکر کردید تا این سمت را قبول کنید؟

فکر نمی‌خواهد. من 14 سال مدیرکل تربیت بدنی اصفهان بودم، 18 سال رئیس فدراسیون هندبال بودم، دو، سه سال مدیرعامل سپاهان بودم و از سال 60 تا 68 هم مدیریت سپاهان را در دست داشتم. این همه تجربه دارم و وزارت ورزش هم هر جا که صلاح بداند می‌توانم این تجربه را در اختیارش قرار دهم.

  • پس ترسی بابت پذیرفتن مدیریت یک باشگاه پرحاشیه را نداشتید؟

ترس برای چه؟ من اگر بخواهم بترسم که اصلا نباید از خانه بیرون بیایم. هیچ شرطی هم برای مدیرعاملی نگذاشتم.

  •  دوشنبه شب جلسه‌ای با علی دایی داشتید. چه صحبت‌هایی بین شما رد و بدل شد؟

جلسه خاصی نبود. من قبل از اینکه به پرسپولیس بیایم هم با دایی صحبت می‌کردم. ما با هم رفیق هستیم. اگر من و دایی را در ماشین ببینند هم می‌گویند که این دو نفر با هم جلسه گذاشتند. به دایی گفتم برنامه‌هایش را اعم از اردوها و بازی‌های تدارکاتی قبل از فصل به من بدهد و برنامه‌ی خود را برای بازی‌های آسیایی اعلام کند و ما هم روی آن کار کنیم.

  •  وزارت ورزش به همه باشگاه‌ها ابلاغ کرده که از رقم‌های پرداختی خود به بازیکنان کم کنند.

مطمئن باشید اگر برنامه‌ای از سوی وزارت ورزش برای این موضوع باشد همه باشگاه ها موظف هستند که آن را اجرا کنند. هر بخشنامه‌ای که از وزارت ورزش برسد، ما آن را اجرا می‌کنیم.

  • شما در دو سال مدیریت خود در سپاهان ستاره‌های بزرگی از جمله مجتبی جباری، آرش افشین، هادی عقیلی، شجاع خلیل‌زاده، جواهیر سوکای، محمدرضا خلعتبری و... را به این تیم آوردید. آیا این روند در پرسپولیس هم ادامه خواهد داشت؟

مربی ما علی دایی است. من موظف هستم که برای مربی و بازیکنان فضایی را فراهم کنم که آن‌ها فقط به فکر بازی خود باشند نه چیز دیگری. فکر می‌کنم که علی دایی سال گذشته شاید 20 درصد از توان و فکرش را توانست برای مسائل فنی و فوتبال بگذارد و 80 درصد فکر و ذکر او مشکلات مالی و طلب بازیکنان و هتل و این جور چیزها بود. این‌ها وظیفه من مدیرعامل است. من باید فضایی را برای بازیکنان و هواداران ایجاد کنم که بازیکنان به راحتی بازی کنند و هواداران هم تیم‌شان را تشویق کنند.

  •  پس به دنبال ترکاندن بمب نیستید؟

اصلا دنبال این حرف‌ها نیستم. ما بمبی نداریم که بترکانیم. بمب ما منطق ماست. بمب ما آرامشی است که به تیم می‌دهیم. هر کسی هم که پرسپولیس را دوست دارد بیاید کمک کند که آرامش به این تیم برگردد. ما هم قول می‌دهیم طوری برنامه‌ریزی کنیم که باشگاه روی پای خودش بایستد.

  •  گفته می‌شود می‌خواهید در باشگاه کمیته فنی هم تشکیل دهید.

نیاز است که روی این مسئله صحبت شود. به طور کلی هر کاری که می‌خواهیم انجام دهیم باید ابتدا هیات مدیره تصویب کند و این نیست که من رحیمی بخواهم خودم کاری انجام دهم.

کد خبر 258068
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز