همشهری‌آنلاین: برای نخستین بار در کشور و برای سهولت دسترسی به اطلاعات کتاب‌ها، ناشران، نشست‌های تخصصی و...، نرم‌افزار اندرویدی نمایشگاه کتاب عرضه و به‌صورت رایگان در دسترس همگان قرار گرفته است.

نرم‌‌افزار اندرویدی نمایشگاه کتاب

بر اساس این طرح که با همکاری مشترک کمیته نمایشگاه‌های جنبی نمایشگاه بین‌المللی کتاب و مارکت کندو اجرایی شد، کاربران ابزار‌های هوشمند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن اندروید نمایشگاه کتاب تهران، به صورت آفلاین به فهرست حدود 380 هزار کتاب عرضه شده در نمایشگاه، فهرست و جانمایی غرفه‌های ناشران حاضر در نمایشگاه، اطلاعات مربوط به نمایشگاه‌ها و نشست‌های جنبی و اطلاعات مفید دیگر در رابطه با نمایشگاه بیست‌وهفتم دسترسی داشته باشند.

بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب و علاقه‌مندان می‌توانند نرم‌افزار اندروید نمایشگاه کتاب امسال را به صورت رایگان از مارکت اندرویدی کندو به آدرس cando.asr24.com دریافت نمایند.

همچنین برای سهولت دسترسی به زیرساخت‌های کندو، جایگاه‌هایی جهت اتصال رایگان به این زیرساخت‌ها تحت نام هانی‌اسپات برای اولین بار در محدوده نمایشگاه کتاب ایجاد شده است و بازدیدکنندگان علاوه بر استفاده رایگان از این زیرساخت، امکان دریافت اپلیکیشن اندروید نمایشگاه کتاب و هزاران اپلیکیشن دیگر را نیز خواهند داشت.

کد خبر 257971

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار