همشهری آنلاین: روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از شناسایی و دستگیری یک تیم تروریستی وابسته به سرویس‌های جاسوسی بیگانه در خوزستان خبر داد.

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از سپاه نیوز، در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر اقدام سرویس‌های جاسوسی وابسته به بیگانگان مبنی بر سازماندهی و اعزام یک تیم عملیاتی برای اقدامات تروریستی و خرابکارانه در ایران، با الطاف و عنایات الهی و عملیات پیچیده اطلاعاتی و شناسایی، رصد و کنترل اعضای این تیم در خارج از مرزها، نیروهای اطلاعاتی سپاه ولیعصر(عج) استان خوزستان در عملیاتی سریع آنان را پس از ورود به کشور در روزهای آغاز سال جدید غافلگیر و دستگیر کردند.

تروریست‌ها در چارچوب یک پروژه عملیات روانی با هدف بمب گذاری و خرابکاری در برخی اماکن و مقرهای حساس، شناسایی، ترور و ایجاد فضای رعب و وحشت و ناامنی در جامعه، تحت چتر حمایتی سرویس‌های جاسوسی دشمنان ملت ایران وارد کشور شده بودند.

محموله های آماده انفجار، بمب‌های چسبان و کنار جاده‌ای، تلفن همراه و سامانه‌های ارتباطی مجهز به رمزنگاری در فضای مجازی و اینترنت از جمله تجهیزات به دست آمده از دستگیرشدگان است.

بازداشت شدگان در اظهارات اولیه خود به ارتباط و سازماندهی هسته تروریستی در سرویس‌‌های جاسوسی تحت حمایت دشمنان فرا منطقه ای اعتراف کرده‌اند.

کد خبر 255092
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز