همشهری آنلاین: جانشین ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: راهیان نور تکرار ارزش هاست، ارزش هایی که شهدا و رزمندگان اسلام آن را خلق کردند.

علی فضلی

سردار علی فضلی در محل یادمان شهدای شلمچه با اشاره به تاثیر راهیان نور در روحیه انقلابی نسل جوان افزود: کسانی که در رزمگاه رزمندگان اسلام حضور پیدا می کنند، الگو می گیرند و این الگو برای جوان های ما سازنده است.

وی با اشاره به تاکیدات رهبری در 26 اسفند 92 درباره راهیان نور گفت: دفاع مقدس دارای اهمیت و یک حادثه بزرگ تاریخ انقلاب است که باید از آن پاسداری و زمینه برای عزیمت و حضور در این رزمگاه رزمندگان اسلام فراهم شود.

سردار فضلی افزود: زمینه زیارت با معرفت زائر باید برای مردم ما فراهم شود و مردم با معرفت برای زیارت شهدای گمنام و رزمندگان اسلام شرف حضور پیدا کنند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس با اشاره به تأکیدات رهبری در مورد جلوگیری از تحریفات تاریخ دفاع مقدس گفت: برای عزیزانی که وظیفه روایتگری برای مردم شریف را برعهده دارند کتاب روایت را پیش بینی کرده ایم که اگر در جایی اطلاعات مفید نداشتند از درون کتاب مقتل خوانی کنند که صحیح و دقیق و اصولی باشد و باید برای مردم شریف ما اهمیت شرایطی که در جنگ پیش آمد و مردی و مردانگی رزمندگان را به خوبی منتشر کنند.

وی در جواب غربی ها مبنی بر روی میز بودن گزینه ها گفت: گزینه های ما هم روی میز است و مردم شریف و رزمندگان و دریادلان بسیجی در طول این 36 سال با روحیه جوانمردی و روحیه حفظ وحدت ملی نشان دادند که از آرمان های اسلام و انقلاب دفاع خواهند کرد.

کد خبر 253866
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز