همشهری آنلاین: قرارگاه رسانه ای راهیان نور جنوب کشور پیش از ظهر امروز به منظور پوشش خبری و رسانه ای این حرکت فرهنگی با حضور مشاور رئیس جمهور آغاز به کار کرد.

راهیان نور

به گزارش مهر در خوزستان، نماینده دولت در ستاد مرکزی راهیان نور کشور در این مراسم اظهار کرد: خبرنگارانی که در جبهه حضور داشتند و اخبار و وقایع زمان جنگ را پوشش می دهند واقعا حرکتی بی نظیر از خود به جای گذاشتند.

حسام الدین آشنا افزود: این خبرنگاران به خط مقدم زدند تا خط خبر پیروزی‌های رزمندگان اسلام قطع نشود. آنها جان خود را کف دست گذاشتند تا ملت ایران اخبار پیروزی های رزمندگان اسلام را از رسانه های داخلی بشنوند. آنها با این کار اعتماد را به رسانه‌های ایرانی هدیه دادند.

وی عنوان کرد: آموزش خبرنگاری رزم در خوزستان و در زمان جنگ معنی دیگری یافته بود و خبرنگارانی که در جنگ حضور داشتند به خوبی این وظیفه را انجام دادند.

مشاور رئیس جمهور در امور فرهنگی افزود: مقر رسانه ای راهیان نور که در اهواز آغاز به کار کرده است وظیفه سنگینی به عهده دارد و آنها به بهترین شکل، حضور افرادی که می توانستند در بهترین روزهای سال به مناطقی مثل امارات، ترکیه یا سواحل شمال کشور بروند ولی دشت های خونین خوزستان را برای آغاز سال نو انتخاب کرده اند را پوشش می دهند.

آشنا گفت: راهیان نور حرکت عظیمی است که باید به خوبی از سوی رسانه‌ها پوشش داده شود تا یاد رزمندگان برای همیشه در کشور زنده بماند.

کد خبر 253833
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز