همشهری آنلاین: فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سال جدید با صدور پیامی تاکید کرد که قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در سال ۱۳۹۲ توانسته است به دستاوردهای جدید و قابل توجهی در عرصه دفاع هوایی دست یافت.

متن پیام امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی به نقل از روابط عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) به شرح زیر است:

«یا مقلّب القلوب والابصار، یا مدبّر اللّیل و النّهار ، یا محوّل الحول و الاحوال ، حوّل حالنا الی احسن الحال.

حمد و آفرین بر ذات جهان آفرین که هستی را آمیخته با حکمت و تعالیم را برای بشر همراه با مصلحت و برای وصول به سربلندی و عزت، توأم ساخته است.

با سلام و صلوات بر خاتم پیامبران، فخر کائنات، رسول گرامی اسلام (ص) و خاندان مطهرش و سلام بر شما همرزمان عزیز و سلحشور و همکاران با محبّت خانواده بزرگ قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص).

بهار جلوه گاه رحمت و محبت بیکران الهی است. او که همواره چشمه مهر و لطفش به سوی آدمیان و همه موجودات سرازیر است. بهار فرصت دوباره نگریستن به دیروز و امروز است.اما امسال روزهای آغازین بهار، دلهای دوستداران و عاشقان اهل بیت به یاد یاس خزان شده نبوی، بی کرانه‌ترین دریای محبت، ام ابیها، حضرت فاطمه زهرا(سلامالله علیها) سوگوار است.فاطمه‌ای که آمده بود تا خلقت تفسیر شود ، تا همدم تنهایی علی و همراز نخلستان های کوفه شود، آمده بود تا عشق به علی در سایه صبر و شجاعت معنی گردد .تا عترت و پاکدامنی هویت یابد و آمده بود تا نوید بخش ظهور خورشیدی جاویدان گردد.

همرزمان گرامی‌ام،

سال 1393 را در حالی آغاز می کنیم که قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) در سال 1392 توانسته است با تکیه بر ذات اقدس الهی و دعای خیر حضرت بقیه الله الاعظم (روحی و ارواحنا له فداه)و تحت حمایت‌های فرماندهی معظم کل قواحضرت امام خامنه ای عزیز(مدّظلّه العالی)و تلاش شما برادران عزیزم، علیرغم تحریم های خصمانه و ضالمانه دشمن در عرصه های گوناگون، به دستاورد های جدید و قابل توجهی در عرصه دفاع هوایی به عنوان پشتوانه عظیمی برای تقویت امنیت ملّی و بهترین قدرت بازدارندگی در برابر تهدیدات دشمنان ، دست یابد که البته طی نمودن این مسیر تعالی با سرعتی بیش از پیش برای فتح قله های افتخار ، برنامه ریزی ، کوشش و همّت مضاعف همه مسئولان و کارکنان قرارگاه را طلب می نماید.

اینجانب ضمن تشکر از زحمات صادقانه و خالصانه تان ، امیدوارم سال جدید با استعانت از معنویّت ایام فاطمیه، سالی پر از خیر و برکت، سلامتی و تندرستی برای همه شما همکاران عزیزم باشد و خداوند متعال همه ما را بر انجام وظایف بزرگ و افتخار آمیزی که بر دوش داریم یاری فرمایند.»

کد خبر 253744
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز