همشهری آنلاین: ابراهیم داروغه‌زاده قائم مقام دبیر جشنواره فیلم فجر از نمایش آثار مستند و «نوعی تجربه» برای اهالی رسانه در دو سانس در سالن‌های ۱۱۰ نفره برج میلاد خبر داد.

جشنواره فیلم فجر

به گزارش مهر، ابراهیم داروغه‌زاده مدیر کاخ جشنواره و قائم مقام دبیر سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر درباره مکان نمایش فیلم‌های مستند گفت: نمایش فیلم‌های مستند در کاخ جشنواره ویژه اهالی سینما از جمله برنامه‌هایی است که هر ساله در برج میلاد اجرایی می‌شود اما چون در جشنواره سی و دوم اعلام شد خانه هنرمندان به طور مستقل فیلم های مستند را نمایش می‌دهد این شائبه ایجاد شد که سینمای مستند از کانون توجه اهالی رسانه دور مانده و قرار نیست برای اهالی رسانه نمایش داده شود که قطعا اینگونه نیست.

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام شده تمام فیلم‌های مستند و «نوعی تجربه» در دو سانس در سالن‌های 110 نفره برج میلاد برای اهالی رسانه نمایش داده می‌شود و تنها تفاوت این است که خانه هنرمندان به‌طور ویژه برای نمایش این بخش از آثار سی و دومین جشنواره فیلم فجر برای اهالی سینمای مستند در نظر گرفته شده است.

ضمن اینکه ورود برای عموم در خانه هنرمندان و استفاده از بخش مستند جشنواره فجر آزاد است.

مدیر کاخ جشنواره در پایان صحبت‌هایش بیان کرد: ضمن اینکه نمایش مردمی فیلم‌های مستند در دو سالن سینما فلسطین و سینما آزادی برنامه ریزی شده است و مخاطبان این نوع سینما می‌توانند برای دیدن آثار مستند به این دو سالن هم مراجعه کنند.

بنابراین جای نگرانی برای اهالی سینمای مستند وجود ندارد و تمام جوانب کار برای خوب دیده شدن آثار سینمای مستند مورد ارزیابی قرار گرفته است.

کد خبر 247046
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سینما

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز