همشهری آنلاین: رئیس کمیته امنیت داخلی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از آغاز بررسی طرح جرم سیاسی در این کمیته خبر داد

کمیسیون امنیت ملی

محمدرضا محسنی ثانی در گفت و گو ایسنا، اظهار کرد: کمیته امنیت داخلی در جلسه روز گذشته ( 26 آبان) خود کلیات طرح جرم سیاسی را بررسی کرد که با توجه به پیچیدگی و اهمیت این طرح بررسی‌ها برای حصول نتیجه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: تاکید ما بر این است که این طرح باید با دقت مورد بررسی و کارشناسی قرار گیرد، به همین دلیل احتیاج به وقت زیادی برای بررسی آن وجود دارد که طبیعتا حصول نتیجه زمان بر خواهد بود.

رئیس کمیته امنیت داخلی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه کلیات و ماده 1 طرح جرم سیاسی مورد بررسی قرار گرفت، گفت: این طرح حدود 12 ماده دارد که نمی‌توان زمان دقیقی را برای اتمام بررسی‌های آن مشخص کرد چون نظر و اهمیت این طرح پیش‌بینی می‌کند که بررسی‌های آن وقت زیادی را ببرد.

محسنی ثانی، با یادآوری این که کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به عنوان کمیسیون فرعی، طرح جرم سیاسی را بررسی می‌کند، گفت: کمیته امنیت داخلی بعد از اتمام بررسی‌ها گزارش خود را برای بررسی و تصویب به کمیسیون ارائه خواهد داد.

کد خبر 239170

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار