همشهری آنلاین: روزبه نعمت‌الهی گفت: با وجود اینکه همواره سعی دارم از حواشی به دور بمانم اما این اتفاق نمی‌افتد و من همیشه با حاشیه‌ها دست و پنجه نرم می‌کنم؛ البته کنسرت جدیدم با بیش از ۴۰ نوازنده به روی صحنه خواهد رفت.

این خواننده پاپ که به علت تبلیغات محیطی برای کنسرتش با حواشی روبه‌رو شد، در این خصوص ابراز ناراحتی کرد و به خبرنگار بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: اکنون در آستانه برگزاری کنسرت جدیدم هستم و سعی می‌کنم فقط بر روی تمرینات متمرکز شوم اما درگیر حواشی شدم که ناخواسته کارهایم را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

خواننده «سرزمین مادری» افزود: پس از استقبال از کنسرت نیاوران در شهریور ماه، کنسرت دیگری ترتیب داده شد تا بتوانم بار دیگر از نزدیک با مخاطبانم ارتباط برقرار کنم. 24 و 25 مهر ماه همراه با ارکستر بزرگ متشکل از سازهای بادی و زهی در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران و به رهبری محسن خلیلیان روی صحنه می‌روم.

او همچنین گفت: این کنسرت با منتخبی از قطعات چهار آلبوم «سرزمین مادری»، «هفته عاشقی»، «عمو زنجیرباف» و «داروگ» با همراهی ارکستر بزرگی با بیش از 40 نوازنده همراه است که تمامی آنها از بهترین نوازندگان موسیقی کشور هستند.

نعمت‌الهی در پایان صحبت‌هایش اضافه کرد: تلاش من، محسن خلیلیان و همین طور افراد ارکستر، بر این است تا به بهترین شکل ممکن به برگزاری این کنسرت اقدام کنیم. به همین دلیل تمرینات گروه را از مدت‌ها قبل آغاز کرده‌ایم و در حال حاضر آمادگی برگزاری کنسرت را داریم. امیدوارم بتوانیم از پس سلیقه‌های مختلف مردمی که به کنسرت می‌آیند، برآییم.

کد خبر 234454
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز