همشهری آنلاین: در پی انتشار تصاویر مربوط به اقدام اخیر سپاه و بسیج استان فارس در از بین بردن دیش های ماهواره در شیراز و جنجال رسانه‌های خارجی، روابط عمومی سپاه فجر این استان اطلاعیه‌ای صادر کرد.

سپاه فارس

به گزارش ایسنا، سپاه فجر در این اطلاعیه انتشار این تصاویر را القائات جبهه رسانه‌ای معاند دانست و ضمن محکوم کردن این اقدام، اعلام کرد: سپاه فجر استان فارس در آستانه هفته دفاع مقدس در اقدامی ارزشی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان انقلاب و نظام در پیشنهادی از مردم خواست با تحویل داوطلبانه دیش و گیرنده های ماهواره های خود یک دستگاه مبدل دیجیتال دریافت کنند که این طرح با استقبال گسترده مردم فهیم شیراز همراه شد.

این اطلاعیه افزوده است: در اولین گام حدود 800 دستگاه دیش و گیرنده ماهواره ای داوطلبانه توسط مردم تحویل پایگاه های بسیج شیراز شد که طی مراسمی در حاشیه نمایشگاه گرامیداشت هفته دفاع مقدس بطور نمادین توسط غلطک و یک دستگاه تانکی مربوط به نمایشگاه منهدم شدند.

در ادامه این اطلاعیه با اشاره به این‌که این اقدام سمبلیک مورد استقبال پرشور مردم قرار گرفت با محکوم کردن جنجال آفرینی رسانه های معاند تاکید کرده است: بی تردید ملت ایران به ویژه مردم متعهد و بصیر شیراز با درک عمیق از ارزش ها و باورهای دینی و انقلابی خود اجازه نخواهند داد اهداف و راهبردهای شوم دشمن در عرصه جنگ نرم و تهاجم فرهنگی در جامعه اسلامی تحقق یابد و آنها بدون توجه به جنجال سازی های رسانه ای از هرگونه اقدام موثر در این راستا حمایت می کنند.

سپاه فجر استان فارس در پایان اطلاعیه خود از اهتمام مردم شیراز در این اقدام داوطلبانه فرهنگی که موجبات خرسندی آحاد ملت ایران و عصبانیت دشمن را فراهم کرده است، قدردانی کرد.

کد خبر 233213

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار