همشهری آنلاین: فرمانده ناجا گفت: بررسی قتل یکی از سپاهیان به حفاظت اطلاعات سپاه سپرده شد.

سردار اسماعیل احمدی‌مقدم در حاشیه صبحگاه مشترک نیروی انتظامی با بیان اینکه به مناسبت هفته نیروی انتظامی خودرو و موتورسیکلت‌هایی که منع قضایی نداشته باشند، مورد تسهیلات خاص واقع شده و رفع توقیف می‌شوند، گفت: تلاش داریم به مناسبت هفته نیروی انتظامی تسهیلاتی ویژه برای رفع توقیف خودرو و موتورسیکلت‌هایی که منع قضایی نداشته باشند، قائل شویم.

به گزارش ایسنا، فرمانده ناجا در پاسخ به این سوال که آیا تخفیفی برای جرایم رانندگی در نظر گرفته می‌شود؟ گفت: تخفیف در جرایم راهنمایی و رانندگی از اختیارات ناجا نیست اما تلاش داریم با افزایش ساعات کار مراکزی که به ارائه خدمات مشغول هستند و همچنین تلاش مضاعف برای خدمت‌رسانی به مردم، رضایت مردم را کسب کنیم هرچند که همواره تلاش داشتیم مردم در صف خدمات نیروی انتظامی نمانند.

وی در مورد ترور یک عضو سپاه در کرج گفت: البته ما قتلی را داشته‌ایم که یکی از برادران سپاه به قتل رسیده است اما علت و انگیزه آن در حال پیگیری است و ضمن پیگیری این موضوع در پلیس آگاهی، موضوع را به حفاظت اطلاعات سپاه واگذار کردیم تا با همکاری پلیس آگاهی علل و انگیزه‌ها مشخص شود و فعلا اظهارنظری در مورد این مسئله که علت واقعی چه بوده است، نمی‌کنم.

احمدی‌مقدم همچنین با اشاره به شعار هفته ناجا گفت: قانون‌مداری، مردم‌داری و روزآمدی سه اولویت نیروی انتظامی برای سال آینده است که با قوت مورد پیگیری قرار می‌گیرد.

وی ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در مورد رعایت حقوق مردم در رفتارهای پلیسی گفت: سعی داریم امسال عدم افراط و تفریط، عدم تعدی حتی با مجرمان، حسن رفتار و تدبیر را سرلوحه کار خود قرار دهیم، هرچند این مهم وظیفه نیروی انتظامی را سنگین می‌کند اما اقتدار توام با مهربانی همواره مورد تاکید نیروی انتظامی بوده است.

کد خبر 233723
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها