همشهری آنلاین: فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تهاجم فرهنگی نتیجه اقتدار دفاعی و قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح و ناتوانی و استیصال دشمن در اجرای سناریوی تهاجم نظامی است.

به گزارش ایسنا، سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی در جمع خانواده‌های کارکنان منطقه دوم دریایی سپاه با اشاره به نقش و اهمیت خانواده در موفقیت پاسداران اظهار کرد: سهم قابل توجهی از اقتدار، عظمت و توانمندی‌های فعلی سپاه پاسداران مرهون نقش‌پذیری‌های همسران و خانواده‌های پاسداران است و اگر همراهی و همدلی آنان نبود چه‌بسا اجرای بسیاری از ماموریت به کیفیتی که مورد انتظار است میسر نمی‌شد.

وی با تاکید بر تلاش ویژه همسران پاسداران در تربیت فرزندان تاکید کرد: سلامت، پیشرفت و تضمین عزتمندی کشور در تربیت فرزندانی صالح و شایسته ایران اسلامی است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه همچنین با اشاره به تلاش دشمنان برای مقابله با انقلاب اسلامی اظهار کرد: دشمن با مشاهده اقتدار دفاعی و قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح و ملت ایران و آگاهی از ناتوانی و استیصال خود در اجرای سناریوی تهاجم نظامی، به تهاجم فرهنگی روی آورده است که با لطف خداوند و درایت رهبری و نیز هوشمندی مردم عزیز در این عرصه نیز نتوانسته به اهداف شیطانی خود دست یابد.

وی در ادامه تصریح کرد: همسران پاسدار در مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن نقش بسزایی دارند و از هرگونه تزلزل در بنیان خانواده‌های سپاه جلوگیری کرده‌اند.

فدوی ضمن تاکید بر لزوم بهره‌مندی خانواده‌ها از ارزش‌های اسلامی و معنوی، با برشماری پیامدهای تقید به معنویات خاطرنشان کرد: ارتقای ظرفیت‌های انسانی، کاهش آسیب‌های فردی و اجتماعی، افزایش آرامش باطنی و کاهش هزینه‌های اقتصادی از جمله پیامدهای توجه به معنویت و ارزش‌های اسلامی است.

وی در پایان با بیان اینکه "ماهیت انقلاب اسلامی نشأت گرفته از زندگی ائمه معصومین(ع) است"، گفت: ماهیت وجودی استکبار جهانی در زیاده‌خواهی و زورمداری است و این ماهیت از اساس در تضاد با ماهیت انقلاب اسلامی است و تنها هنگامی این تضاد پایان می‌یابد که یکی از آنها تغییر ماهیت دهد و ماهیتی دیگر پیدا کند. البته بدیهی است که پیروز این میدان، انقلاب اسلامی است که ریشه در حقیقت اسلام ناب محمدی (ص) دارد.

کد خبر 227952

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار