همشهری آنلاین: جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: ما با اشراف کامل اطلاعاتی و داشتن نیروهای مسلح قدرتمند، از آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه تهدید نظامی برخورداریم و هر تهدیدی علیه کشورمان را به شدت پاسخ می‌ دهیم.

عبدالله عراقی

به گزارش تسنیم، سردار عبدالله عراقی جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه در حاشیه همایش بصیرتی فرماندهان و مسئولین نیروی زمینی سپاه اظهار داشت: هدف از برگزاری این همایش بصیرت افزایی و افزایش آمادگی معنوی فرماندهان و مسئولین نیرو در راستای تقویت آمادگی نظامی است.

وی افزود: نیروی زمینی سپاه به همراه سایر یگان‌های نیروهای مسلح همواره آمادگی خود را حفظ کرده است و امروز نیروی زمینی سپاه از توانایی و آمادگی رزمی بالا برخوردار است و روحیه کارکنان در سطح عالی قرار دارد.

جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه آمادگی سپاه را برای پاسخگویی به تهدیدات، کامل ارزیابی کرد و گفت: اگر تهدیدی باشد نیروهای مسلح مقتدر کشور پاسخگو خواهند بود و نیروی زمینی سپاه برای مقابله با هر تهدیدی از آمادگی بسیار کامل برخوردار است.

سردار عراقی گفت: دشمنان ما هر کدام در باتلاقی از مشکلات گیر کرده‌اند و ما با اشراف کامل اطلاعاتی و داشتن نیروهای مسلح قدرتمند، از آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه تهدید نظامی برخورداریم و هر تهدیدی علیه کشورمان را به شدت پاسخ می‌ دهیم.

کد خبر 228481
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دفاع-امنیت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی