همشهری آنلاین: مدیرعامل موسسه‌ فرهنگی ایکوموس ایران درپی انتشار خبر انتصاب محمدعلی نجفی به‌عنوان رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، بیانیه‌ای را منتشر کرد.

نجفی محمد علی

به گزارش ایسنا در این بیانیه که به امضای «مهدی حجت» رسیده آمده است: «موسسه‌ فرهنگی ایکوموس ایران به‌عنوان موسسه‌ای مردم‌نهاد و با نمایندگی ایکوموس جهانی، از خبر نویدبخش انتصاب جناب آقای دکتر نجفی به ریاست سازمان میراث فرهنگی،‌ صنایع دستی و گردشگری‌ به گرمی استقبال می‌کند.

ایشان با داشتن سوابق فرهنگی طولانی در وزارت فرهنگ و آموزش عالی و وزارت آموزش و پرورشی از یک‌سو و توانایی در حوزه‌های اقتصادی و مدیریتی با اتکا به ریاست سازمان برنامه و بودجه از سوی دیگر‌، یکی از شایسته‌ترین انتخاب‌های هوشیارانه‌ی رییس‌جمهور است.

همچنین در ادامه‌ی این مطلب آمده است: این انتصاب بارقه‌ی امیدی برای رفع نگرانی‌های زایدالوصفی که براثر سوءمدیریت سال‌های گذشته ایجاد شده بود،‌ در بین کلیه علاقه‌مندان به میراث فرهنگی، صاحب‌نظران‌ و کارگزاران این حوزه به‌وجود آورده است.

موسسه‌ی فرهنگی ایکوموس ایران که شامل دلسوزترین کارشناسان زبده‌ی میراث فرهنگی است، با آرزوی بیشترین موفقیت برای جناب ایشان، آمادگی خود را برای هرگونه مساعدت و خدمت جهت پیشبرد اهداف عالی سازمان اعلام می‌دارد.

کد خبر 227372
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دولت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز