همشهری آنلاین: رسول خادم از حضور در انتخابات شورای شهر تهران انصراف داد و اعلام کرد به خاطر انتظارات مردم برای ماندنش در کشتی چنین تصمیمی گرفته است.

ایسنا نوشت: مدیر تیم‌های ملی کشتی و عضو دو دوره گذشته شورای اسلامی شهر تهران در رابطه با کناره گیری خود اعلام کرد: " در این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر تهران تمایلی به ثبت نام و اعلام کاندیداتوری خود نداشتم اما بدلیل اصرار برخی از همکاران و عزیزانی که در جریان فعالیت‌های 10 سال گذشته من در شورای دوم و سوم به عنوان مسئول کمیسیون‌های فرهنگی و اجتماعی و برنامه و بودجه شورا بودند، ثبت نام کردم. برخی از گروه‌های فعال در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران هم محبت کردند و نام بنده را در لیست‌های انتخاباتی خود گذاشته و حتی اعلام هم داشته‌اند."

وی همچنین گفت: "اما واقعیت این است که فارغ از سوابق و تجربیات جزیی این حقیر در عرصه‌های مدیریتی، به نظر می‌رسد حضور و فعالیت 10 ساله به اتکاء و اعتماد رای مردم عزیر آن هم در نهادی چون شورا که نیاز به تنوع مستمر دیدگاه‌ها، سلیقه‌ها و تخصص‌ها دارد کافی است و باید این میدان را برای حضور سایرین آزاد گذاشت. از طرف دیگر بعد از اینکه در حدود یک سال و نیم گذشته امکان حضور مجدد من در عرصه ورزش فراهم شده، انتظار مردم از این حقیر ادامه حضور در عرصه ورزش و بویژه کشتی است. از این رو تصمیم گرفتم با انصراف از حضور در انتخابات شورا، ضمن ادامه تدریس در دانشگاه بعنوان یک معلم، در فرصت نامشخصی که فعلا برای فعالیت در میدان کشتی نیز در اختیار دارم، تا جایی که ممکن باشد و بگذارند در عرصه ورزش بمانم و فعالیت کنم."

کد خبر 217977

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار