مجموع نظرات: ۰
شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۶:۵۵
۰ نفر

همشهری آنلاین: معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: پل عابر پیاده مکانیزه در مقابل ورودی جنوبی نمایشگاه بین المللی کتاب، امروز به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تهران سما، مجتبی عبداللهی با بیان این مطلب افزود: این پل بر روی خیابان شهید بهشتی و مقابل در جنوبی نمایشگاه قرار دارد که بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب در طی این روز‌ها از بخش غیرمکانیزه آن استفاده می‌کردند.

وی درباره دیگر اقدامات معاونت خدمات شهری شهرداری در برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب به حضور گسترده نیروهای آتش نشان در نمایشگاه اشاره کرد و افزود: ۲۰۰ نیروی رسمی و داوطلب آتش نشان به همراه ده‌ها دستگاه و ماشین آلات مختلف و موتورگشت در محوطه نمایشگاه حضور دارند همچنین کپسول‌های خاموش کننده به اکثر غرفه‌ها تحویل داده شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری گفت: نیروهای ساماندهی نیزبرای جلوگیری از حضور و ایجاد سد معبر توسط دست فروشان در محوطه داخلی و بیرونی نمایشگاه حضور دارند.

عبدالهی به کارگیری بیش از صد تن آسفالت برای ایجاد روکش و ترمیم آسفالت معابر داخلی نمایشگاه را از دیگر اقدامات انجام شده نام برد و افزود: ۴۰۰ نفر از نیروهای خدمات شهری ویژه نظافت معابر به همراه انواع ماشین آلات و جاروهای مکانیزه نیز در نمایشگاه حضور دارند. همچنین هر روز ۴ تا‌تر ویژه با موضوع مدیریت پسماند، تفکیک زباله خشک و‌تر و.. ویژه مخاطبان کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: حدود ۳ هزار مخزن ویژه پسماند خشک نیز در محوطه نمایشگاه قرار داده شده است.

معاون شهردارتهران از برگزاری مسابقات متعدد در غرفه خدمات شهری نیز خبر داد و گفت: توسط سازمان بهشت زهرا (س) نیز غرفه عکس رایگان راه اندازی شده و بازدید کنندگان نمایشگاه می‌توانند عکس‌های پرتره، پرسنلی و... تهیه کنند.

عبدالهی افزود: نرده‌ها و درهای ورودی نمایشگاه نیز قبل از برگزاری رنگ آمیزی شدند همچنین فضای سبز محوطه نمایشگاه نیز ترمیم شد.

وی با اشاره به حجم اقدامات انجام شده توسط معاونت خدمات شهری شهرداری در نمایشگاه کتاب اظهار کرد: خوشبختانه تعامل بسیار خوبی میان شهرداری تهران و برگزارکنندگان نمایشگاه وجود دارد و این اقدامات نیز در مقایسه با گذشته افزایش یافته است.

کد خبر 212332
منبع: همشهری آنلاین

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز