همشهری آنلاین: رییس جمهور که در راستای دور چهارم سفرهای استانی دولت به آذربایجان شرقی سفر کرده است، از اعلام پایان بازسازی روستاهای زلزله‌زده استان در این سفر خبر داد.

محمود احمدی نژاد در اصفهان

به گزارش ایسنا، محمود احمدی‌نژاد در بدو ورود به استان آذبایجان شرقی با تشریح ویژگی‌ها و خصوصیات مردم این استان اظهار داشت: این مطقه دیار ایمان، غیرت، شجاعت و امید است و مردم این سامان درطول تاریخ پاسدار حریم عدالت و توحید بوده‌اند.

رییس جمهور در ادامه با بیان این‌که ان‌شاالله در طول این سفر به مردم عزیز این منطقه عرض ارادتی خواهیم داشت، گفت: وزرا و معاونین رییس جمهور نیز به شهرستان‌های مختلف سفر می‌کنند و وضعیت پیشرفت و آبادانی در این استان‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند.

وی همچنین گفت: در جریان این سفر ان‌شاالله از برخی ازمناطق زلزله‌زده در این استان بازدید به عمل خواهیم آورد و ان‌شاالله پایان بازسازی روستاهای زلزله‌زده در این استان اعلام خواهد شد.

وی همچنین به برگزاری چهارمین جلسه استانی هیات دولت در این استان اشاره کرد و گفت: روند تحقق مصوبات قبلی که در سفرهای قبل در مورد این استان به تصویب رسیده است، مورد بررسی قرار می‌گیرد و اگر مشکلی در روند اجرای پروژه‌های وجود داشته باشد آن را برطرف می‌کنیم و براساس نیازهای استان مصوبات جدیدی در راستای پیشرفت هرچه بیشتر این استان مورد تصویب جلسه هیات دولت قرار خواهد گرفت.

کد خبر 211447

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دولت

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز