همشهری آنلاین: رییس‌جمهور با بیان این‌که «دولت در دل مردم و مردم در دل دولت است» گفت: باید قدر نعمت مردم و فرصت خدمتگزاری را بیش از پیش بدانیم و هر لحظه که بتوانیم از مشکل حتی یک نفر گره‌ای باز کنیم به تاخیر انداختن آن خسارتی جبران‌ناپذیر است.

احمدی نژاد

به گزارش ایسنا، دکتر محمود احمدی‌نژاد در جلسه استانی هیات دولت با تشکر صمیمانه از اقشار مختلف مردم استان اصفهان و ابراز لطف و پشتیبانی‌های مردم این استان از دولت اظهار کرد: هوشمندی و دلسوزی مردم عزیز استان قابل ستایش و تکریم است.

وی خاطرنشان کرد: با این‌که اکثریت مردم استان از سفر دولت به استان خود خبر نداشتند، اما به محض این‌که دولت به استان رسید و مردم مطلع شدند، پرشور و با اشتیاق در خیابان‌ها اجتماع کرده و شعارهای انقلابی سرداده و بر همراهی و دلسوزی خود تاکید می‌کردند.

وی افزود: مردم اصفهان با اجتماع پرشور خود یکبار دیگر نشان داد که آماده کارهای بزرگ هستند.

رییس‌جمهور خاطرنشان کرد: به عنوان دولت تا لحظه آخر با همان شتاب اولیه به کار خود ادامه خواهیم داد هرکس هرچه می‌خواهد علیه دولت بگوید ما برای خوش آمد یا خوش نیامدن کسی کار نمی‌کنیم. مردم ما را برای مدت زمان معینی انتخاب کرده‌اند و موظف هستیم تا ثانیه آخر با همان شتاب ثانیه اول برای مردم کار کنیم.

وی با تاکید بر اهتمام دولت بر عمران و آبادانی بیشتر و رفع مشکلات مردم استان اصفهان گفت: در مجموع کارهای بزرگی در اصفهان انجام شده و این سفر تحرک خوبی در بخش‌های مختلف استان ایجاد خواهد کرد.

کد خبر 211038
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار