دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۲ - ۰۸:۵۹
۰ نفر

همشهری آنلاین: "هفته طراحی گرافیک ایران" به همت انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران و با تایید و حمایت ایکوگرادا (انجمن بین المللی طراحان گرافیک) 27 فروردین ماه سال جاری با نمایش بیش از 200 پوستر از هنرمندان مختلف جهان در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

پوستر تجسمی

به گزارش همشهری آنلاین، هدف از برگزاری این رویداد فراهم آوردن فرصتی مناسب برای گردهمایی و هم اندیشی طراحان گرافیک و سایر هنرمندان با یکدیگر و تعامل بیشتر با جامعه است.

معرفی برنامه های سالانه انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، سخنرانی مهمان خارجی، رونمایی کتاب، همایش پژوهشی و برگزاری نمایشگاه های تخصصی و بین المللی در حوزه گرافیک، تنها بخشی از برنامه های این هفته است.

در این نمایشگاه ها که بازدید آن برای عموم آزاد است، آثار بیش از 130 هنرمند به معرض نمایش گذاشته می‌شود که برای نخستین بار در ایران به نمایش در خواهد آمد.

مهدی مهدیان، دبیر "هفته طراحی گرافیک" در خصوص برگزاری این هفته گفت: برگزاری این نوع هفته ها، سالهاست که در شهرهای بزرگ دنیا مرسوم است که یکی از مهمترین اهداف برگزاری آن ارزش گذاری، معرفی، آشنایی و ارتباط هر چه بیشتر مردم با کارکردهای گرافیک و همچنین افزایش درک عموم، نسبت به نقش و تاثیر آن در زندگی معاصر است.

مراسم افتتاحیه "هفته طراحی گرافیک ایران،1392" روز 27 فروردین ماه ساعت 17 در خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد و تا 5 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

مشروح برنامه های فوق در این هفته به زودی اعلام خواهد شد.

همچنین طراحی پوستر این رویداد را مصطفی کلانتری انجام داده است.

 

 

 

کد خبر 207936

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی