همشهری‌آنلاین: رئیس جمهور در واکنش به این موضوع که گفته شده است سخنرانی وی و طرح شعار «زنده باد بهار» در مراسم 22 بهمن انتخاباتی است گفت: من در مورد امام زمان (عج) صحبت کردم، می‌خواهید بگویم زنده باد پاییز؟

مهر نوشت: محمود احمدی نژاد در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه بودجه سال آینده کی آماده می‌شود، گفت: بودجه کارش در دولت تمام شده و باید برود برای صفحه بندی و چاپ.

وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه جشنواره عشایر را چطور ارزیابی می‌کنید گفت: من این جشنواره را ندیدم اما خبرش را شنیدم که خیلی خوب برگزار شد.

وی افزود: روحیه عشایر و تعهدشان به سرزمین، تولید، صداقت، ایمان، عشق بالاست و فرهنگ عشایر در فرهنگ کشور تاثیرگذار است.

رئیس جمهور همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه نتیجه آخرین جلسه دولت و مجلس برای بهبود معیشت مردم به کجا رسیده است، گفت: من جلسه‌ای دارم باید زودتر بروم.

وی همچنین در جواب سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را چطور ارزیابی می‌کنید گفت: بعضی‌ها تردید می‌‍کنند و در فضای دیگری می‌روند اما باید بدانند در خودشان تردید ایجاد شده. انقلاب مال ملت است. ملتی بزرگ، آرمانی و تاریخ ساز که وظیفه خود را به درستی انجام می‌دهد.

احمدی نژاد همچنین در پاسخ به این سوال که اوباما دوباره ایران را تهدید کرده است جواب شما چیست؟ گفت: من نشنیدم.

وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه منظورتان از شعار زنده باد بهار که در سخنرانی 22 بهمن آن را عنوان کردید، چیست؟ و این شائبه وجود دارد که این شعار انتخاباتی است گفت: آیا واقعاً همه چیز در این مملکت انتخابات است؟ یعنی کار دیگری در این مملکت نیست؟ من در مورد امام زمان (عج) صحبت کردم.

خبرنگار دوباره پرسید: برخی از نمایندگان و سیاسیون معتقدند که این شعار انتخاباتی است که رئیس جمهور پاسخ داد: شما چه می‌خواهید؟ می‌خواهید بگویم زنده باد پاییز؟

وی همچنین درباره مذاکرات ایران و 1+5 گفت: من همه صحبت‌هایم را در سخنرانی 22 بهمن گفته‌ام و ما دیگر هسته‌ای شده‌ایم و باید حقوق ما را به رسمیت بشناسند و برگشتی وجود ندارد.

احمدی نژاد همچنین در مورد درخواست آژانس برای بازدید از پارچین گفت: من برای موضوع آژانس و مذاکرات یک تیم تخصصی تشکیل دادم و بر جزئیات روند کار آن تیم اشراف ندارم اما چیزی که مهم است این است که تمام مسایل باید بر اساس قانون پیش برود.

کد خبر 201348

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار