همشهری آنلاین: مدیر موزه موسیقی از آماده شدن فیلم مستند زنده‌یاد «همایون خرم» توسط بکتاش آبتین خبر داد و گفت: فیلم مستند همایون خرم اسفندماه در موزه موسیقی اکران خواهد شد.

آهنگسازی

به گزارش فارس، علی مرادخانی مدیر موزه موسیقی از آمادگی این مرکز برای نگهداری مجموعه آثار زنده‌یاد «محمد بیگلری‌پور» و «همایون خرم» در موزه موسیقی خبر داد و گفت: همه امکانات برای نگهداری و حفظ آثار و نت‌های نوشته شده این هنرمندان در موزه موسیقی مهیا است ولی باید در ابتدا مذاکره و تفاهمی با خانواده این بزرگان داشته باشیم و در صورت موافقت از آثار ماندگار این عزیران در موزه موسیقی نگهداری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه موزه موسیقی در صدد بود تا با حضور زند‌ه یاد «همایون خرم» نکوداشتی برای وی برگزار کند،‌ افزود: مجموعه‌ای از عکس‌های دوران کودکی وی تا روزهای پاپانی زندگی ایشان به صورت نمایش فیلم و پرتره آماده نمایش بود اما به دلیل مهیا نبودن ساختمان موزه به خاطر تعمیرات ساختمانی موفق به برگزاری این مراسم نشدیم و به اسفندماه موکول شد.

مدیر موزه موسیقی خاطرنشان کرد: ویژه برنامه نکوداشت «همایون خرم» اسفندماه امسال با حضور شاگردان و هنردوستان در موزه موسیقی برگزار خواهد شد.

وی گفت: «بکتاش آبتین» یکی از مستند سازانی که اخیرا مستند «لوریس چکناواریان» را ساخته بود، فیلمی مستند از همایون خرم را آماده پخش دارد که در نکوداشت وی اکران می‌شود.

 

کد خبر 198382

پر بیننده‌ترین اخبار سینما

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز