همشهری آنلاین: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از فرصت جدید برای قبول نشدگان در کنکور کارشناسی ناپیوسته خبر داد و گفت: حق انتخاب رشته‌های این دانشگاه برای قبول نشدگان کارشناسی ناپیوسته فراهم شد.

فرهاد دانشجو در گفتگو با مهر با اعلام این خبر اضافه کرد: آن دسته از داوطلبانی که در آزمون مشترک کارشناسی ناپیوسته سال 91 دانشگاه آزاد و وزارت علوم شرکت کرده اما در مرحله اول رشته‌های دانشگاه آزاد را انتخاب نکردند به آنان این امکان داده شد تا دانشگاه آزاد را برای تحصیل در رشته‌های مورد نظر انتخاب کنند.

وی ادامه داد: این دسته از داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی مرکز آزمون دانشگاه آزاد درخواست خود را برای انتخاب رشته‌های مقطع کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه اعلام کنند.

به گفته رئیس دانشگاه آزاد این حق انتخاب تنها برای آن دسته از داوطلبانی وجود دارد که در مرحله نخست دانشگاه آزاد را انتخاب نکرده بودند.

دانشجو خاطرنشان کرد: برای تمام دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی ناپیوسته 20 درصد تخفیف شهریه در نظر گرفته شده است و در صورتی که در ترم‌های بعدی تحصیلی معدل این داوطلبان از 20 کمتر باشد از میزان تخفیف شهریه نیز کاسته خواهد شد.

 

کد خبر 188942

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آموزش

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز